Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan sértődött meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg az egyik barátnőm? 16/f

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt! Facebookon megjelölt egy videóban ahol ilyen szerelmes párok nyalják egymást meg így szórakoznak és azt írta oda higy :nevem, ezt szeretném veled csinálni. Én arra azt írtam hogy : én meg nem. Aztán írt privátot hogy soha többé nem akar látni
2017. szept. 15. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érthetö, hogy megsértődött mivel ez nyilvános és neki égö mégha vuccböl is csinálta

Viszont elküldhette volna priviben is...

2017. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Konkrétan azért haragszik rád, mert te nem vágysz ő rá.

Képzeld el, hogy te megutálsz egy lányt és megsértődsz rá mert nem akar veled nyálas csókot nyomni. Ennek szerinted mennyi értelme van?

Elképesztő hogy mekkora egója van, konkrétan már elvárja azt hogy te vonzódj hozzá és akarj vele csókolózni, és ha nem teszed egy bunkó paraszt vagy.

2017. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!