Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnek csinalni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok egy nalam kisebb fiuba [2 ev van koztunk]ő 6.-os én meg 8.-os szemeztunk mar ,amikor lementunk az osztalytarsaimmal a lepcson pont ők jottek es az eggyik haverja direkt elém állt hogy [ő] mellett menjek el,meg még volt olyan hogy ebedlobe pont mellem ultettek mert tele volt az ebedlo es olyan kényelmetlenul éreztem magam hogy elultem inkabb. szerintetek tetszek neki?

bocsi a helyesirasi hibakert.


2017. szept. 16. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Hatodikos? Felejtsd el, még kisfiú.
2017. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eleg erett ahoz kepest azt elfelejtettem mondani
2017. szept. 16. 19:19
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Ne kérek ne, mind ketten fiatalok vagytok ő meg főleg 6. os még full gyerek, nem lehet belőle nagy kapcsolat.


Várj 1-2 élet és keress mást

2017. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
66%
szerintem vidd be a wc-re és próbáld meg leszopni! ha hagyja magát akkor nyert ügyed van, ha nem akkor meg még túl kicsi és akkor hagyd a francba!
2017. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!