Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy, hogy soha senki nem fog belétek szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy emiatt még kár aggódni ilyen fiatalon, de sajnos nem igazán kedvelnek az emberek. Mondhatnám azt is, hogy egy barátom sincsen. Párkapcsolat terén pedig még semeddig nem jutottam el, és attól tartok nem is fogok. Nincs önbizalmam, nem merek nyitni mások felé, sokszor elég csendes vagyok, nem tudok viccelődni, nem vonz az új dolgok kipróbálása, néha lusta vagyok, gyakran túlgondolok dolgokat és általában elmondható, hogy sokat stresszelek. Ráadásul külsőre is maximum csak átlagos vagyok. Attól tartok, hogy az említett tulajdonságokkal esélyem sincs találni olyan fiút, aki szeretne és elfogadna.

2017. szept. 16. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En ugyan ez csak fiúba :((((
2017. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom sokszor, hogy senki nem lesz belém szerelmes és soha nem fogják viszonozni:(( főleg nem az, akit én szeretek.
2017. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos én még nem is voltam úgy igazán szerelmes senkibe. Inkább csak ilyen fellángolásokat éltem meg.
2017. szept. 16. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt már barátnőm és belém már állítólag sokan voltak szerelmesek,akiket neten ismertem,de tudom,hogy az nem igazi szerelem,mivel személyesen másképp néz ki az ember kicsit és másabb is,mint képen/neten.

Igazából én is ilyen vagyok,mint te,tökéletes hasonmásod,csak fiúba.

Nem vagy egyedül:)

De biztos megtalálod az igazit,ha már én lemondtam erről teljesen,te ne tedd,fel a fejjel és jön az aki imádni fog:)

2017. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen! Aranyos vagy. :)
2017. szept. 16. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez :(
2017. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Sajnálom. :( Remélem, hogy sikerült majd találnod valakit, én mindenkinek ezt kívánom.
2017. szept. 16. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Te lany vagy neked csak mosolyognod kell, es puncit adni es maris lesz csavod. Nalunk pasiknal ez sajnos komplikaltabb
2017. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze :,D Már rég megtanultam hogy mindig lesznek nálam szebb és értékesebb lányok, és a fiúk mindig őket választják. Sajnos veled ellentétben én még az átlagos szépségideált sem érem el :/ Csúnya, és dagadt vagyok, nincs ezen mit szépíteni. Ebből kiindulva eleve kevés az esélye hogy találjak egy olyan fiút, aki egyáltalán rám néz.

De amúgy sok szerencsét neked, előbb-utóbb biztos találsz valakit aki megbecsül :3

2017. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy éreztem én is és már kezdtem beletörődni hogy 80 macskával fogok meghalni amikor valahonnan megjelent egy fiú, aki előtt önmagam voltam, és teljesen felszabadultam. Most már 3 hónapja boldogítjuk egymást... Nem is gondoltam volna hogy így lesz. Szerintem neked is a legváratlanabb pillanatban fog jönni valaki, akiben meg fogod találni azt amit keresel. Csak várni kell rá :)

Remélem segítettem!:) Ha így gondolod, a felpontozásnak örülök :D

16/L

2017. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!