Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy anime...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy anime karakterben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan tökéletes. Gyönyörű, aranyos, kedves, okos, humoros, igényes, remek szakács. Sosem csalna meg,sosem veszekedne,sosem hagyna el, sosem hanyagolna el magát.

Mindig ő rá gondolok, bárcsak létezne ő. :( Hogy tudnám elfelejteni őt?



2017. szept. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy. Csak vágyod tulajdonságok egy részét, amivel felruházták.


Tudd, ő mint személy, nincs.

2017. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Nézz más animéket, tereld el a gondolataidat, ez tinédzsereknél teljesen normális.
2017. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Fú, ne mondj már ilyet. Ha szerelmes vagy belé, akkor az azt jelenti, hogy szexuálisan is felizgat, ami undorító és ne gyalázz meg ezzel egy anime karaktert.
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
"'Sosem csalna meg,sosem veszekedne,sosem hagyna el, sosem hanyagolna el magát. " És sosem létezne.
2017. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
csapd ki én ezt szoktam
2017. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!