Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg így van hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van hogy nem lehet mással? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác aki most jött a suliba eggyel alattam jár de egy idősek vagyunk(mert nem vagyok évvsztes)...szemeztem is vele meg volt hogy odamentem ilyen sukis eseményt hirdetni hozzá és mosolyogva végighallgatott és mondta h még gondolkodik rajta...barátnőm szerint nem vagyok neki közömbös...de az egyik kérdésem hogy hogyan közeledjek hozzá hogy ne legyek nyomulós? a másik meg h a baj...a srác ilyen ráckevei adventista és ezeket tényleg hozzárendelik valakihez és nem lehetnek mással? kérlek segítsetek nem tudok sokat ezekről csak amiket hallottam és baj ha én nem vagyok az? egy katolikus összejöhet vele? normális válaszokat kérnék amúgy meg nagyon megtetszett nekem a srác...köszi a válaszokat előre is

2017. szept. 17. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*azon gondolkodik h eljön e a sulis eseményre...amúgy bocsánat a helyesírás miatt csak telefonról írok xd
2017. szept. 17. 19:05
 2/5 A kérdező kommentje:
amúgy 15 évesek vagyunk( márciusban leszek 16 ő meg júliusban)
2017. szept. 17. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom az Adventista egyházban nincs ilyen, de attól is függ mennyire vallásos a családja vagy ő (mondjuk, ha nagyon akkor pont mindegy, hogy melyik vallás). De neten találsz sok infót a vallásról.

Menj oda hozzá ugyan úgy dumálni, esetleg hívd el valamilyen iskolai programra újra, esetleg mond, hogy segítsen eldönteni, hogy ebben az üzletben ez a ruha jól áll-e rajtad és elmentek együtt. Egy-két példa volt, de kismillió indokkal elhívhatod. Ha bejössz neki úgyis menni fog.

2017. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!


Én adventista vagyok és ismerem a Ráckevén található gyülekezetet is, így első kézből tudok neked tanácsot adni. :-)


Nos nincs ilyen hozza rendelés amiről írsz, a gyermekeink szabadon választhatnak párt maguknak, természetesen annak örülnénk, ha komoly gondolkodású, azonos világnézetű párt választanának, de ebbe semmi beleszólásuk nincs. Én azt tanácsolom neked, hogy legyél őszinte, és nyitott vele szemben. Én biztos odamennék hozzá, és kérdeznék tőle a vallásáról, hitéről, és a Bibliáról, mert erről biztosan szívesen beszélget veled! A ráczkeveiek elég jó programokat szoktak csinálni, érdemes ezekre elmenni...


Bármi kérdésed van szívesen segítek.


Üdv. Péter

2017. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy kis segítség még a beszélgetésre való felkészüléshez: [link]


[link]


:-)


Üdv. Péter

2017. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!