Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 éve megtetszett apukám egyik legjobb barátjának a fia egy közös nyaraláson. Eleinte igazából semmilyen jelet nem küldtem felé, ami arra utalt, hogy tetszik nekem, hiszen tudtam, hogy semmi esélyem nála. Így volt ez egészen egy évig. De azalatt az egy év alatt annyira beleszerettem, hogy inkább nem mentem el a következő évi nyaralásra. Az egyik están,amikor apa épp telefonban beszámolt arról, hogy milyen a nyaralás mondta hogy a fiú keresett és hiányol, meg kérdezte, hogy miért nem vagyok ott, illetve azon az estén még az össze facebookos képemet belikeolta. Aztán egy fél évig nem történt semmi amikor aztán a szívvel reagált a profilképemre. Én nagyon megörültem, bár eleinte azt hittem, hogy csak szórakozásból csinálták. Utánna egy pár nappal kihívott a városba, és amikor kimentem valószínűleg ijedtség miatt elfutott. Most egy kis idő múlva neki lett barátnője nekem meg barátom, de igazából én nem vagyok annyira boldog a barátom mellett. A másik fiúval igazából szavak nélkül kommunikálunk, már ha értitek hogy értem. Az a baj, hogy jobban szeretem ezt a fiút mint a barátomat.... Szerintetek mit tegyek?

2017. szept. 17. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy szakítasz szerencsétlen sráccal, ne tedd szegényt még jobban tönkre...
2017. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Elfutott"

!miafaaszikszdé

2017. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!