Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok rólam? Normális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Normális ez?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még sose volt barátnőm, jelenleg még a szüleimmel lakok még egy két évig amíg befejezem az OKJ képzésemet. Van egy lány aki nagyon tetszik, és én is nagyon tetszek neki és ő nagyon szép ami elég nagy ritka dolog mivel én azért nem vagyok olyan izmos, menő csávó. Évekig nem találnék senkit.


Ő szeretne kapcsolatot velem, és én is vele de nem-et kell mondjak neki mert a szüleim mindig otthon vannak és nem tudnék nemi életet élni hogy ők tudják pontosan hogy mikor szexelünk. Sajnos nála nem megoldható, csak nálam lehetne.


Olyan rossz érzés lenne ha mindig tudnák mit csinilák és így is mindig sokat kérdezgetnek és aggódnak mindenféle kicsi dolog miatt.


Pszichológus-hoz kéne mennem?



2017. szept. 17. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nehogy már emiatt mondj le róla!

ha van rá lehetőséged, okj mellett kezdj el dolgozni, és menjetek albérletbe, ha nincs más, de nem hinném hogy a szüleid állandóan otthon lennének. valamint biztos meg lehetne őket kérni hogy kiránduljanak kettesben egy napot.

2017. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Küldd át hozzám. Majd én felvidítom a csajt :P :D
2017. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pajti, ez nem normális. A hídon akkor kell átkelni, amikor odaérsz, nem előre azon keseregni, hogy nem lesz rá alkalmad. Gyerünk, vágj bele! Hidd el, nem fog összedőlni a világ, ha egy ideig nem lesz hol szexelnetek.
2017. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már. 20 éves vagy, finoman mond a szüleidnek, hogy nem lehetne-e hogy néha elmennek kettesben valahova. Szerintem érteni fognak ennyiből, ha tudják, hogy van barátnőd. Emiatt nehogy lemondj róla:)
2017. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen baromság miatt lemondanál a csajról? 20 éves vagy basszus, teljesen normális, hogy van / lesz barátnőd és, hogy szeretkezel vele. Ennyi.
2017. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked csak sex kell :/ ,sex melett annyi jó dolog van még :) , vágj bele és nemet sosem szabad mondani ezért !!!
2017. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CFB ***** válasza:
Mehettek hotelbe. Ha emiatt feladod a lányt, a Facebook idiótáknál is hülyébb vagy.
2017. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!