Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, az osztálytársam. Iszonyatosan szerelmes vagyok belé! 13/F Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem merem elhívni fagyizni félek hogy elutasít és nevetnek rajtam. Rengeteget beszéltem vele viberen, de élöbbe nem annyira, mert nagyon visszahúzódó és alíg beszél fiúkkal.1 éve nem tetszettem neki mert magasabb negyed fejjel. Nőnapra virágot is vittem neki, szülinapjára is akarok.Nem tudom mit tegyek, iszonyatosan szerelmes vagyok belé, és az is leszek, nagyon szép, a barátnőinek csak róla beszélek, hogy mit csinálhatnánk együt stb.

Álmodok is róla, szülinapjára is viszek neki valamit, egész végig ő jár a fejembe. Ha össze jönne valakivel én azt nem bírnám feldolgozni. Mi legyen?


2017. szept. 18. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hívd el fagyizni. Ha még se próbálod később meg azért leszel szomorú mert nem próbáltad meg.
2017. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem megy bele?
2017. szept. 18. 16:13
 3/6 anonim válasza:
100%

Figyelj. Tapasztalatból mondom, hívd el.

Max. nem megy bele. Ez van, szívás.

De ha meg se próbálod, akkor utána bánni fogod a lehetőséget, amit elszalasztottál. Nekem is volt egy hasonló helyzet már vagy 5 éve, azt hittem a csaj nem bír, de azért rákérdeztem és közölte, hogy igen Szívesen eljönne.

2017. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem jön el, akkor mit tudnék csinálni?
2017. szept. 18. 18:46
 5/6 anonim válasza:
Azóta történt valami? Elhívtad?
2017. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem. Azon gondolkozom, mit kéne csinálnom ha esetleg nem jönne el vagy visszautasít?
2017. szept. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!