Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

15/L uj suliba jarok, most lettek uj osztalytarsaim es van egy fiu aki tetszik... csak nemtudom ezeket minek vegyem:


mindig mosolyogva koszon


altalaban egy busszal szoktunk hazamenni pedig o mehetne masikkal is ami hamarabb jon aztan lekestuk es megkertem hogy varja meg amivel egyutt szoktunk menni es megvarta:)


volt hogy veletlen nekem jott es egybol bocsanatot kert es megsimogatta a vallam


egyszer amikor mentunk haza mondta hogy "egy csaj folyamatosan bamulja..." aztan en mondtam neki hogy "ne csodalkozz mert nagyon jol nezel ki", ugy elpirult, pirosabb volt az arca mint a stoptabla


meg mostanaban csomoszor egymasra nezunk, szemezunk stb.


Nem nagyon ismerjuk meg egymast de nagyon kedves fiu es tenyleg nagyon jol is nez ki csak nemtudom hogy az elobb felsorolt dolgokat mire veljem... a valaszokat elore is koszonom:)



2017. szept. 18. 17:25
 1/2 A kérdező kommentje:
###}
2017. szept. 18. 19:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy tetszel neki,ha elhív valahová akkor biztosabb a dolog..de ahogy észrevettem sok fiú ilyen tuty-muty :D de szorítok hogy ne legyen az

16F

2017. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!