Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, de nem tudom, hogy ez kölcsönös-e. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Összesen 19 napja ismerem, szóval tudom, nem egy régi dolog :D (9.o) én 14\l ő 15\f

Na volt egy kirándulásunk múlt hét csütörtökön. Ott egészen jól elvoltunk, nem beszéltünk sokat, de attól még jól megvoltunk. (Hülyültünk, ő a cipőfűzőmet bizergálta meg ilyenek de ez nem lényeg)

Másnap este rám írt. Akkor beszélgettünk és jól elvoltunk. Akkor pénteken vett valamit poénból (hiába írom le, csak az osztályunk érti) amit ma elkértem tőle az utolsó két órára hogy ne unjam magam. Nálam maradt szóval írtam neki amikor hazaértem. Mondta hogy amúgy is nekem akarta adni :) meg egyszer loloztunk de az nem lényeges xd viszont suliban nem nagyon beszélünk. Bár nincs is sok lehetőség, ma is csak két közös óránk volt. Egyik barátnőm azt mondta hogy őt kérdezgette rólam. (Mikor vagyok elérhető neten) de nem tudom hogy csak haverkodni akar-e vagy mi :\

( azért csak ennyi órám van vele mert ő reálos én meg humánra járok, és nem ugyan olyan az órarendünk, de egy osztályba járunk, csak a gimink valamiért így osztotta az osztályokat.)


2017. szept. 18. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha közel ül hozzád akkor próbálj vele beszélni vagy chateljetek többször.Tereld majd kettőtök kapcsolatára a szót.
2017. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!