Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés a viszonzott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a viszonzott szerelem?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, hogyha van egy párod, akivel sok dologban hasonlítotok, de mégis sok dologban kiegészítitek egymást?

Milyen érzés reggel úgy felkelni/este lefeküdni, hogy melletted van az az ember, akinek a boldogságáért mindent megtennél?

Miket szoktatok csinálni együtt? Van belőle konfliktus, hogyha nem szeretitek ugyanazokat a zenéket/filmeket/könyveket?

Milyen lenne az életed nélküle?


Nekem a viszonzott szerelmet sajnos még nem volt alkalmam megtapasztalni, remélhetőleg egy szép napon majd megtalálom én is az igazit.

Sajnos (vagy nem sajnos, erre még nem jöttem rá) eléggé álmodozó vagyok, így gyakorlatilag minden nap eszembe jut, hogy egyedül vagyok. De nagyon sok téren meg maximalista vagyok, így elég magasak az elvárásaim, ez pl. biztos, hogy problémát okoz majd, ahogy az élet többi részén, úgy a szerelemben is.



2017. szept. 19. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én se tudom, kérdező. :(

De ahogy másokon látom, nagyon jó lehet.

2017. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés, hogyha van egy párod, akivel sok dologban hasonlítotok, de mégis sok dologban kiegészítitek egymást?


Nagyon jó?! Ezt nem lehet elmagyarázni.

Ezt érezni kell.



Milyen érzés reggel úgy felkelni/este lefeküdni, hogy melletted van az az ember, akinek a boldogságáért mindent megtennél?


Nagyon-nagyon jó. Amikor hozzábújok,megszűnik minden körülöttünk, csak mi ketten vagyunk.


Miket szoktatok csinálni együtt?


Mivel együtt élünk mindent együtt csinálunk. Főzünk, takarítunk, a szokásos hétköznapi dolgok. Hétvégén eljárunk szórakozni, moziba, színházba, szülőlátogatóba, túrázni, vagy termálfürdőzni.


Van belőle konfliktus, hogyha nem szeretitek ugyanazokat a zenéket/filmeket/könyveket?


Ugyanolyan a zenei ízlésünk. Könyvet én ebookon olvasok, nem szól bele, hogy mit, néha megkédezi, hogy milyen, akkor felvázolom neki a sztorit, de ennyi. Ő sima könyvet, vagy pdfet szokott olvasgatni,de ő inkább a rövidebb regényeket szereti.

Filmből pedig egyet megnézünk amit én szeretnék, egyet amit ő. Egyszer én, egyszer ő választ. Bár élvezni szoktuk az összes filmet amit együtt nézünk, csak valószínűleg én magamtól sosem tévednék olyan kategóriába, ahol ő otthonosan mozog. Soha nem volt konfliktusunk egyikből sem.


Milyen lenne az életed nélküle?


Rossz. Ő az egyetlen ember, aki elfogad engem, és szeret olyannak, amilyen vagyok. Ő az, aki segített nekem, mikor mindenki más cserben hagyott. Neki köszönhetem, hogy még élek, és kitartottam.

2017. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek :)

Szívesen olvasok még további válaszokat is.

2017. szept. 19. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyszerű érzés. Nem, ez a szó nem fejezi ki. Nincs rá megfelelő szó.

Én 31 évesen találtam meg az igazit, szóval van még időd, gondolom, tizenéves lehetsz.

2017. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már csak a tali kéne :D
2017. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen tali? :D
2017. szept. 19. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első tali:D
2017. szept. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaaa, hogy az :D
2017. szept. 20. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen olyan nincs, elvégre mindig valami újat és újat kell mutatni a másiknak.

Ha ez nincs akkor kapcsolat se a továbbiakban.

(szerintem legalább is!)

2017. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!