Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lenne ciki, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki, ha a barátomnak születésnapjára héliumos lufit vennék?

Figyelt kérdés
Azt tervezte, hogy ha lesz a születésnapja, meglepem és ezért is találtam ki a lufit, meg mellé még valami kisebb ajándékot. Nem szívecskés lufira gondoltam, csak valami születésnaposra (pl: "Sweet 16"). Tudom, hogy a fiúnak kéne a lánynak adnia.

2017. szept. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha én a barátomnak ilyet adnék azt hiszem elég furcsán nézne, de az biztos hogy átértékelné a kapcsolatunkat. Már csak abból is ezt gondolom, hogy én is így tennék. Nem vagyunk egyformák, mi nem szeretjük az ilyen lufi, csoki, plüss, stb... "cuki" ajándékokat. Most őszintén, minek? A csoki még oké mert azt megeszi, de azt meg van hogy csak úgy veszel a másiknak. A többinek továbbra se látom értelmét.

Légy egy kicsit kreatívabb szerintem. Találj ki valami közös programot vele, nem kell rá tízezreket áldozni, ma már rengeteg olcsó lehetőség is van, vagy esetleg lepd meg valami kajával. Ha pedig mindenféleképpen venni akarsz valamit, olyan legyen amit tud használni vagy személyesebb.

2017. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, de feldobhatnád még 1 kis herbállal is :D
2017. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom lufival milyen lehet :o
2017. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled. A férfiak 99%-a idegbajt kap az ilyen "cuki" ajándékoktól. Fogalmunk sincs, mit kezdjünk vele. Kidobni nem lehet, mert azzal megsértjük azt, akitől kaptuk. Így aztán évekig porosodnak az ilyenek egy-egy kis csomag lelkiismeret-furdalásként a polcokon. A lufi meg leereszt egy idő után, és úgy néz majd ki, mint egy használt kotongumi. Tényleg ezt adnád neki, mint a szerelmetek jelképét? Inkább adj neki egy szép bicskát, egy üveg jóféle piát, vagy hasonló, kicsit férfiasabb ajándékot.
2017. szept. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki cuki plüsst:D őmm, ja ><

18/f

2017. szept. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!