Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rosszul erzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul erzem magam ilyenkor mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nkm mar nagyon regota tetszik, nem nagyon beszelgettunk,de most egy par napja mar beszelgetunk es nevetgelunk. Csakhogy en gyerekkorom ota ismerem ot es elmondta h a legjobb baratnom tetszik neki,a legjobb baratnom is tudja hogy nekem tetszik,de azt mondtam neki hogy nekem nem tetszik mar. Es neki is tetszik elmondta es most alakul koztuk valami... Mit kelene tegyek? Annyira ossze vagyok zavarodva. En mindig is olyan voltam hogy a baratnoim magam ele hejezem es most is azt tettem,de nkm ez nem jooo😭 nem mondhatom meg neki h mit erzek iranta mert a legjobb baratnombe szerelmes nagyon... Es persze a baratnom is bele😭

2017. szept. 19. 18:28
 1/2 anonim válasza:
49%
Szia! Nálam is ugyanez a helyzet, csak nálam az "ellenségemmel" van ez a dolog. Szerintem próbálj vele valahol kapcsolatot teremteni, és egy idő után lesz témátok. Viszont ha nem sikerül, akkor bumta ez a srác... lehet, hogy vak, és nem vesz észre ;)
2017. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy megpróbálod elfelejteni, sajnos nem sok mindent tehetsz.
2017. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!