Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú az új osztályo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az új osztályomban (6 osztályos gimi), és 14. születésnapjára meg szeretném ajándékozni valamivel, szerintetek minek örülne?

Figyelt kérdés
iga, csak február 17én lesz a születésnapja, már ki szeretném találni h mit adhatok neki. Vív, és kedves.Egyik barátnôm azt mondta, h egy vívós plsüsst, de nem hiszem h ennek örülne. Valami olyat is szeretnék adni neki, amibôl leszûri h tetszik nekem, mert eddig nem hiszem hogy észre vette volna:(

2017. szept. 19. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez iszonyú aranyos dolog.


A férfiaknak elég könnyű ajándékot adni minden más híresztelés ellenére. Bármilyen "klasszikusan férfias" dolog szóbajöhet, pl. egy szép bicska, egy kupon lövészetre (keress rá, tele van vele az internet), egy jó könyv, egy üveg pia (bár 14 évesen ez még illegális, de hát a mai fiatalok...). Vagy pl. süthetsz neki sütit, ez a legcukibb dolog a világon.


Ha a fentiek nem tetszenek, nem baj, majd kitalálsz valamit, vagy a többiek írnak valami okosabbat. Egy dologra viszont férfiként, az egész férfi nem nevében hadd kérjelek meg. A plüsst egyszer s mindekorra, véglegesen és örökké felejtsd el! A barátnődnek nincs igaza, és nagyon jól gondolod, hogy nem örülne neki a srác. Nem tudunk vele mit kezdeni, az ilyen ajándékok évek óta porosodnak a polcomon egy-egy kis csomag lelkiismeret-furdalásként. Kidobni nem lehet őket, mert nem akarom megsérteni, akiktől kaptam őket, de nem is jók semmire. Kérlek, kérlek, ezt az egyet fogadd meg! :D :D

2017. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) Akkor plüsst nem fpgok adni se neki, se másnak(*^_^*)
2017. szept. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!