Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 17-18 éves lány és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17-18 éves lány és egy 29-30 éves férfi kapcsolata működhet, vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze, a csávó megdug párszor, aztán 1-2 év múlva rájön, hogy mást úgysem tudsz nyújtani, mert még tanulsz :)
2017. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ... nem egy példa van ennél "extrémebb" kapcsolatokra is, bár ha a férfi már családot szeretne stb akkor nem sok esély van rá.

Az 1esnek meg: szerinted ha egy lány még tanul, akkor csak arra jó hogy megdugják??

2017. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a férfi lennék és nem, nem csak megdugni szeretném őt!
2017. szept. 19. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Mázlista a faszi... Sikerül neki egy ilyen fiatal naiv csajt megdugni... irigy vagyok :D
2017. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha te vagy a férfi, akkor hatalmas lúzer kell, hogy legyél, hogy egy 17 évesnél nem találtál idősebbet. Ő még fiatal, lehet hülyíteni, mi? Egy hozzádillő nő meg látná az ordító hibáidat, a szerencsétlenségedet, és feléd se néz. Inkább dolgozz magadon, menj el egy pszichológushoz (komolyan mondom!), szedd össze magad, ahelyett, hogy pedofíliával határos módon tinilányokat kúrogatnál.
2017. szept. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül könnyű elítélni embereket, mi? Basszus... Előbb ismerj meg, aztán ítélkezz! És hányszor kell még leírjam azt, hogy nem csak baszásra kell?! Szeretem őt és ő is engem, és ezt a környezetünkben lévők nagyon is jól tudják. Plusz ez a lány a legjobb barátom húga, nem fogok tönkretenni egy barátságot egy hülye kufircolásért! Arról meg nem tehetek, hogy egy 17 éves lány tetszett meg, simán összejöhetnék egy korombeli csajjal, de most őszintén... Olyannal legyek, akit nem szeretek, vagy olyannal, akit tiszta szívemből szeretek? Csinálhatnám azt is, hogy elfelejtem, de én az a típus vagyok, aki ha szerelmes, nem tud könnyen elfelejteni egy lányt. Addig meg éljek egyedül és legyek boldogtalan? Én egy olyan csajjal nem fogok összejönni, aki iránt nem érzek semmit, mert minek... Talán azért, hogy megfeleljek neked és a többieknek? Na kössz nem. Nem nagyon érdekel mások véleménye. Akik ismernek tudják, hogy jó ember vagyok. Ennyit szerettem volna írni kedves #6-os válaszoló.
2017. szept. 20. 05:29
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok megint. Ha tényleg szereted ezt a lányt, akkor megpróbálok őszintén válaszolni az eredeti kérdésre. Sajnos nagyon kicsi az esélye, hogy hosszabb ideig együttmaradtok. Ez a lány még nagyon fiatal, kiforratlan a személyisége. Rengeteget fog változni. Ahogy halad előre az életben, csomó új inger éri majd, elmegy egyetemre vagy dolgozni, új társaságba kerül, új élethelyzetekbe. Te viszont ugyanaz maradsz, mert 30 éves korodra nagyjából kialakult az életed. Biztos van olyan pár, akik ilyen korkülönbséggel jöttek össze, és együtt öregedtek meg. Viszont én azt tartom valószínűbbnek, hogy rosszabb esetben az egyik nagy váltás (pl. felsőoktatás vagy munka) után nem sokkal, vagy legkésőbb 4-5 év múlva úgy érzi majd a lány, hogy "ellaposodott" a kapcsolat, és talán még találkozik is egy másik férfival, aki új, izgalmas, és miatta kilép a kapcsolatból. Te pedig ottmaradsz 35 éves szingliként összetört szívvel. Lehet, hogy nem így lesz, de azért én erre fogadnék. Légy nagyon óvatos!
2017. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7, Ezzel kellett volna kezdened, köszi!
2017. szept. 21. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
18 éves vagyok, a barátom pedig 30. 3 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk tökéletesnek mondható. Persze sok múlik azon is, hogy milyen az ember személyisége. Én elég komoly vagyok hozzá, ő pedig elég gyerekes hozzám. Szóval igen, tud műkődni ez a dolog. Az viszont tény, hogy sokat kell tenni azért, sokkal többet, mint egy normális korkülönbségű kapcsolatért, hogy működjön rendesen mindegy. Mert hiába, kiütközik a korkülönbség sok dologban, meg ugye az, hogy más élet szakaszban vagytok, de ha ezt normálisan tudjátok kezelni és megbeszeléni, akkor lehet belőle egy szuper jó kapcsolat.
2017. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!