Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egy 28éves nőbe akinek családja van Pedig én csak 16éves vagyok

Figyelt kérdés
Nekem vagyon tetszik egy felnőtt nő pedig én csak 16éves vagyok mit tegyek?

2017. szept. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd elmúlik.
2017. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt ilyen, ma már csak egy megmosolyogtató kamaszkori emlék. Képzeld el ruha nélkül, verd ki rá párszor, aztán térj vissza a saját korosztályodhoz. A nálad 1-2 évvel fiatalabb lányokat különösen ajánlom, ők kb. annyira érettek, mint te. És felnéznek rád, mert "nagyfiú" (igazából csak egy kis pattanásos kamasz, de ez most mellékes) vagy.
2017. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
29%

Hát az igazat megvallva: A 28 éves nő, főleg ha jól néz ki: Az válogat és ott teszi le a voksát, ahol aranyat tud ásni! Ami szóba jöhet:


Milliomos vállalkozó, kigyúrt pénzes fószer. 30 tájékán kb.

Ilyen ez a világ, sajnos. Régen mások voltak a nők.

2020. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Harukoo ***** válasza:
nem igazán tudsz vele mit kezdeni.. gondold végig megint
2020. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!