Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mano2424 kérdése:

Tetszik nekem egy fiú, de nem tudom hogy neki tetszek e. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most lettem gimis (9.-es) és gólyatáborban találkoztam egy régi fiú barátommal. Nekem régen nagyon tetszett, viszont mivel már jó pár éve nem találkoztunk szinte el is felejtettük egymást.Most viszont amikor összefutottunk újra elkezdtem érezni valamit iránta. A gólyatáborban rengeteget beszéltünk, miután összefutottunk legalább 2 órán keresztül csak velem beszélgetett. A haverjai mondták neki, hogy induljanak de ő mondta, hogy ő majd később megy. És 2 óra alatt rengetegen akartak vele beszélni de ő mindig csak rám figyelt (szó szerint le se vette a szemét rólam és mimden mozzanatomat figyelte). És amit még észrevettem, hogy ahányszor csak rámnéz, mindig nagyon mosolyog.

Mióta elkezdődött a suli néha összefutunk a folyosón, beszélünk pár szót. Amikor elmegyek mindig szoktam látni, hogy a haverjai engem néznek, és rólam beszélnek vele. És amikor valaki tudja hogy tetszik a barátjának egy lány vagy fiú akkor így lökdösi meg mondogatja neki, hogy huuu meg ilyenek. Az ő haverjai is ezt csinálják. Na szóval annyi a lényeg, hogy nekem nagyon tetszik, de félek kezdeményezni, mert azt a fiúknak kéne... És a legtöbb fiú akit ismerek nem szereti ha egy lány kezdeményez. Olyan mintha a lány ilyen tapadós lenne. De lehet hogy neki meg tetszek csak fél kezdeményezni. Szerintetek tetszek neki? Mit javasolnátok, mit csináljak?



2017. szept. 19. 22:07
 1/2 anonim válasza:
Dobáld a hajad és harabdald az ajkadat elötte de ne annyira feltünően
2017. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😁 Megpróbálom!
2017. nov. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!