Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első randi sztorik? :3

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi sztorik? :3

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy fiú nagyon rám volt állva, bejelölt facebookon, rámírt, állandóan kereste a társaságomat (előtte csak látásból ismertük egymást, sose láttuk egymást közelről, sose beszéltünk élőbe stb..) Aztán próbált flörtölni, én lazán kezeltem a helyzetet, mindig magamat adom. Egyszer úgy alakult, hogy éppen a kedvenc szórakozóhelyén voltam mire írtam neki és elhívtam találkozni, gondoltam mi gond lehet ott volt barátnőm is meg az ő barátai is. Nagyon fura volt a srác, mikor leült mellém remegett, én mosolyogtam rá, próbáltam barátságos lenni, ő sokszor rám se nézett, még barátnőm előtt is végig fura volt. Viccelődtünk, nekem szimpatikus volt, úgy voltam vele lesz ami lesz. Aztán elköszönt, dolgozni ment. Rámírt utána, hogy sajnálja hogy elkellett jönnie. Akkor kicsit felnyitotta a szemem, hogy milyen kedves fiú. Aztán írtam neki hogy találkozhatnánk egyszer kettesbe is, úgymond második randi ami már komolyabb lenne. Erre aztmondta ja oké. Aztán többet nem írt rám, nem is írt vissza. Nagyon fura volt, magamban kerestem a hibát hogy biztos csúnyának tart, vagy nem jó az alakom stb.. Erre fél évre rá kiderült, hogy csak sz*xpartnert keresett magának és ugye én meg nem vagyok kapható az ilyenekre. Hát mindent kinéztem volna belőle, de ezt aztán nem. :Dddd Azóta sincs barátnője, de viszont sz*xpartnert talált magának, de már a lánynak is elege lett belőle. :)
2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a legjobb hogyha te magad fogsz majd emlékezni az első saját randidra..
2017. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne a máséra legyél kiváncsi.. hanem a te sajátoddal legyél megelégedve (ha lesz).. Mit érsz el azzal ha más meséli el a saját örömét?? Ezt neked is átkell majd élned... és akkor már nem leszel senki love történetére kiváncsi
2017. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Emlékszek, szép napos idő volt, kellemes hőmérséklettel. Egy őszi nap volt, a falevelek csak úgy hullottak megsárgulva, barnulva, ahogy ebben az évszakban mondhatni hagyomány.


A környezet szokásos, szép fák, játszótér melletti pad, játszadozó gyerekek. Az összképet mindössze egy közeli cukrászdában dolgozó dohányzó hölgyek rontják. Ja... Meg egy mentő megkülönböztető jelzéseinek a hangjai szűrődnek át az épületek labirintus rendszerein keresztül, a messzi távolból.


Szóval minden csak a szokásos, ahogy a belvárosban szokott lenni egy bérház környékén.

Először láttam őt a festett fekete hajával, azelőtt csak vörösen láttam őt. Nagyon örültem, hogy végre láthatom a legnagyobb kincsemet, aki hirtelen zavarában néha még azt se tudja, hogy melyik a bal és melyik a jobb keze.


Végre! A csajjal vagyok, akit csak szeretni lehet, legyen bármilyen hibája. Őt a hibáival együtt is tokéletesnek gondolom, ahogy mondják: "csomagolás és a tartalom is perfekt". Hangulatomat tovább javítja, hogy először találkoztunk azután, hogy születésnapjára vettem neki egy jó nagy macit és láttam, hogy mennyire örül neki. Még mindig ugyanazzal a fülig érő száj, mintha először látná azt a macit.


Egyszerűen megbabonáz a mosolya és jó nézni, ahogy az őszi szellő a haját a babaarcára fújja.

Látszik is alkalmi hősünkön (aki a változatosság kedvéért nem valami focista), hogy zavarban van, hogy végre ott van mellette a lány, akinek a nevétől mindig libabőrös, ha bárhol meglátja/meghallja a lány nevét, felcsillan a szeme, hiszen ez a név jelenti számára a legtöbbet. Egy szóval "mindent", ahogy szerelmeseknél szokott lenni.

Férfi főszereplőnkön mintha egy kis habozást vélnénk felfedezni. Mitől félhet?

Azt csak ő tudhatja, de lehetséges, hogy ő maga se tudja, hogy mitől fél.


Ott ül mellette a csaj, aki tetszik neki. Azt gondolja, a szürke kis veréb mellett egy "jó csomagolású" [gyönyörű] csaj ül.

A Szürkeség agyacskájában egy fura gondolat kezdett el Usain Boltot megalázó tempóban futkosni. Megmerje tenni vagy ne? Legyen szvegjoló vagy ne? Most vagy soha többé. Talán ez az egyik legjobb lehetőség számára, mert ennél jobb már nem jöhet.

A gondolatok továbbra is kavarognak a fejében, miközben hallgatnia kéne ahogy a lány mesél neki. De hiába hallja, nem képes figyelni arra, amit mond.


Először végig méri a csaj tekintetét, aztán rátekint csókos ajkaira.

Gyorsan csináljam vagy lassan? Egyáltalán hogy is kell?

Fenetudja, sose voltam még ilyen helyzetben.

Hősnek nem nevezhető hősünk összeszedi bátorságát, hogy esélye legyen arra, hogy ebben a szituációban hősként gondoljon magára.


Lassan közelebb csusszan a lányhoz. A lány csak magyaráz rendületlenül, de a srác még mindig nem fogja fel hogy mit beszél a csaj.

Odahajol hozzá. Félve, nagyon félve megcsókolja a csajt, akit nagyon szeret. A csaj ezen nagyon meglepődik ezen és feltesz egy kérdést: "Miért vártál eddig?" A srác pedig újra megcsókolta őt.

2017. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
14 lehettem. Altalanos soran 2 suliba jartam, es az elsobol a volt osztalytarsam bejelolt facen meg kilencedikben. Kiderult, hogy egy suliba jarunk, de en nem nagyon emlekeztem ra😅 nagyon durvan vegigbeszeltuk a hajnalokat, utana emlekszem 3. napon elhivott talalkozora, aminek az lett a vege, hogy meghivott kajalni es amikor bucsuztunk el egymastol lekapott😂 eleg kellemetlen volt, mert azt hittem csak egy oleles lesz, es azt se tudtam mit csinaljak. Utana beszeltunk fel evet, de nem mert lepni es azota mar max suliban egymasra koszonunk, es semmi tobb
2017. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Baratom legjobb haverja az en baratnom pasija es ok mutatak be minket egymasnak es ok is szerveztek az elso randit es mindketen nagyon zavarba voltunk oda se mentunk eloszor egymashoz baratnom kisert oda es mutatott be neki mire o a helyet h megolelt volna vagy valami kezet fogott velem szerintem ezen par ev mulva jot fogunk nevetni 16L
2017. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!