Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj hogyha együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogyha együtt vagyok egy 13 éves lánnyal de én 16 vagyok? :C

Figyelt kérdés
tudom hogy lesznek negatív és pozitív válaszok de akkor is érdekelne a véleményetek! nem akarom ki használni se perverzkedni vele mielőtt erre gondolnátok én szeretem őt és tisztában vagyok vele hogy kiskorú! a válaszokat is előre köszönöm!

#ti-mit-gondoltok-?-:C
2017. szept. 20. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez attól függ mennyire érett a lány.

Lehet hogy kinézetre kb. fel sem tűnne a különbség.

De pl. 2-3 év múlva ez a 3 év pont ideális korkülönbség lesz már.

2017. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"Kiskorú" mintha te nem lennél az.

Mondjuk én sokkal idősebb voltam,mikor egy 14 éves lánnyal kerültem közelebbi kapcsolatban. Én is nagyon felelősségteljesen kezeltem a helyzetet,mert nagyon fiatal mind lelkileg mind testileg. Én se azért voltam vele,hogy ágyba vigyem. Nem baj,de nekem pl gondjaim akadtak vele,mert úgy gondolta hogy én szenvedek mert nem fekszik le velem s emiatt szakított. Pedig sokkal érettebnek tünt. Ha ti boldogok vagytok,akkor miért lenne baj?

2017. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyikőtök se idős még... de mint mondtad, nem siettetitek. Szerintem tökéletes. Most még kicsit várós időszak lesz úgy is, egy két évet lubickoltok csak úgy, utána meg ideális lesz, ahogy az 1. mondta.
2018. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hello utso, micsoda veletlen
2018. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Az apukája a kislánynak megfog keresni.(ha

Kihasználod a kislányt.) 😃

2018. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
De mivel szereted így csak ismertesd meg magad a családdal mint egy fiú barát. És éreztesd a szülőkkel hogy mélyebbek az érzéseid.
2018. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Ha tényleg szereted, és nem csak àt akarod verni, akkor nem baj a kor különbség. De ha csak kihasznàlod akkor hagyd, mert mèg kicsi és ne okozz neki ilyen hamar fàjdalmat.

Lesznek olyanok akik ellenezni fogjàk a kapcsolatotok, de ôket szard le (bocsànat a kifejezésért)

2019. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Haverom 16 volt mikor összejött a 13 éves barátnőjével.Nem tűnt gáznak,főleg mivel a csaj érett volt a korához képest.Alapvetően a lányok korábban érnek,nem gond,ha a pasi pont ezért idősebb nála 1-2-3 évvel.Egyébként te bajnak érzed kérdező,ha már megfogalmazódott benned a kérdés egyáltalán,a lényeg ,hogy ti érezzétek jól magatokat együtt és ti ne tartsátok gáznak a dolgot,mással nem kell foglalkozni.
2019. júl. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
26%
FBI!!!!
2020. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!