Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rocker/Goth/Emo csajokról mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker/Goth/Emo csajokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Leginkább fiúktól kérdem kíváncsiságból. :)

Az lenne a kérdésem, ti mit gondoltok a kissé elvont, nem túl szociális, viszonylag érett gondolkodású lányokról? (Amihez tartozik egy kis elmebetegség qwq)


Esetleg arra is kíváncsi lennék, úgy általánosan mit gondoltok az ilyen stílusú emberekről? Csak mert én bírom őket, jómagam is emo vagyok kívül-belül (bár félig goth is) de így belegondolva az osztálytársaim Ámenezve jönnek oda hozzám, és nem sokan beszélgetnek velem. (Van pár ember, mindegyik rocker :D)



2017. szept. 20. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Imaaaaaaaaadom csak egy szoval ennyi :D

Ez szerintem egy nagyon jo stilus es ha meg megy is hozzad akkor szuper ha nem megy hozzad akkor is szuper mert nrm szokvanyos :D

2017. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen csajok a gyengéim :D

bár mostanába nincs lehetőség még baráti téren se beszélgetni velük :(

pedig néha jó lenne,

20/f

2017. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Rocker még oké, degoh meg emo már túl elvont nekem.
2017. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem klassz :D személy szerint szimpatikusabb egy ilyen lány mint azok akikből vagy 10-et látok az utcán és mind egyformák :D

Hasonló stílusú, 20/f

2017. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádom őket, de én lemondtam arról a külsőről (átmenetileg, karrieri okok miatt), így nem igazán vevőek az ismerkedésre. Ez azért szomorú, mert szinte elvárás, hogy alteres legyen a leendő párom. :D
2017. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!