Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban. Azt mondta szerelmes belém. Összejöttem a legjobb barátjával. Aztán kiderült hogy a legjobb barátja viccelt és azt mondta ő is viccel.

De úgy viselkedik mintha tényleg szerelmes lenne belém. Mindig megvéd. Néha bókól, amikor velem beszél vagy meglát mosolyog. Sokszor bámul. Egyszer volt olyan hogy valami miatt csúfoltak a többiek de őt nem zavarta az a dolog és megvédett. Okot keres rá hogy hozzám érjen. El is próbált hívni többször randira. Valentin napon is mondta hogy akart nekem valamit venni csak elköltötte a pénzét. Egyszer meg is próbált féltékennyé tenni.

Akkor most szeret vagy nem?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze a legjobb barátjával?
2017. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert szerelmes voltam belé. Tudom hogy nem volt szép dolog.
2017. szept. 21. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de megis honnan veszed, hogy féltékennyé akart tenni teged? Nem egyszerűen csak más a szerelmes, vagy mittudomén?


"Azt mondta, hogy akart nekem venni valamit, csak elköltötte a pénzét" ? Ha valóban akart volna venni valamit, a szülei adtak volna kölcsön neki, biztos megértették volna, hogy tetszik neki egy lany, es neki szeretne kedveskedni.


Megvéd, azt mondod. Engem is megvéd egy fiu mindig, de nem szerelmes belém (egyszer elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok bele, o meg megmondta, hogy nem kölcsönös sajnos).


Bocs, hogy ezekkel kezdtem, de sokszor voltam mar szerelmes, tapasztalataim alapján ha szerelmes valaki, elkezdi úgymond másképp látni a világot, es mindenbe képes belelátni, hogy viszont szereti ot a masik fel.


Egyébiránt szerintem csak viccel megint. Bár eleg hulye "vicc" ez... Gyanús az a rész, hogy "el is próbált hivni többször randira". Hat akkor miert nem tette? Ha osztálytársak vagytok, bármikor megteheti, hisz ott vagy mellette konkrétan. Es azt mar mondtam, hogy "Valentin napon is mondta, hogy akart nekem valamit venni, csak elköltötte a pénzét". Ezt gondolom nem kell részletezni.


Hát, nekem sántít a dolog, de jo lenne érdeklődni a fiúnál, hogy mi a helyzet (kérdezz ra bátran, rosszat nem teszel vele). Aztán lehet, hogy kiderül, hogy valóban szeret, csak nekem gyanús, de mondom: ADDIG NE GONDOLJ SEMMIT, MÍG RA NEM KÉRDEZEL NÁLA!

2017. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért csak próbált elhívni randira mert először fagyizni hívott el de nem volt nálam pénz. Másodszor pedig moziba egy olyan filmre amit nem ismerek és utána mondta hogy de én fizetem a részem. Meg egy ilyen rendezvényre is el akart hívni de nem hittem el hogy létezik mert soha nem hallottam róla.

Tényleg az lenne a legjobb ha megkérdezném tőle.

2017. szept. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!