Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem azt hiszem, meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azt hiszem, meg mindig szeret engem. Nektek mi a véleményetek? (Kérlek, olvassatok bele, ez tényleg nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Mar van 4 éve is hogy szakítottunk. Én szakitottam vele több okból, most nem akarom ezt részletezni.


Utana vagy 2 évig meg engem szeretett, de en megmondtam neki, hogy mar nem szeretnek tőle semmit. Aztan lett egy barátnője, de szerintem csak egy kapcsolatba akart menekülni, mert nem szerettem viszont... Mindegy. Ugy latom, hogy most mar nincsenek együtt (eddig mindig egyutt láttam őket, ölelkeztek, fogtak egymás kezet, meg ilyenek, de mostanában egyáltalán nem latom őket igy), es sokszor az az érzésem, hogy ujra (vagy meg mindig) szeret engem. (Mikor azzal a lánnyal járt is volt sokszor, hogy ugy láttam)


Gyakran azt latom, hogy engem néz, konkrétan bámul, aztán mikor ránézek elkapja a tekintet. Mikor köszön nekem szünetben, mindig lehajtott fejjel, es alig hallhatóan teszi, aztán meg sem várja, hogy visszaköszönjek, elmegy. Tegnapelőtt például szünetben mentem a barátnőimmel, es egyszer csak felrehivott, hogy most van-e egy kis idom, mert szeretne beszelni velem. Es hogy fontos. Meglepodtem, egy pillanatra azt hittem, hogy szerelmet vall vagy valami, de aztán csak annyit mondott, hogy valaki azt mondta neki, hogy en nem akarom látni ot, merthogy utálom. Mondtam neki, hogy fogalmam sincs honnan veszik ezt, nem utálom egyáltalán. Utana mondta, hogy akkor jo, csak ennyit akart, es rögtön elhúzta a csíkot. Aztán barátnőm mondta, hogy megkérdezte a fiut, aki vele volt, mikor odajött hozzam, hogy mit akar, es azt mondta, hogy a srác igy vigyorogva azt mondta neki, hogy majd en elmondom, ha beszéltünk. A barátaim szerint tényleg valami olyat akarhatott mondani, hogy szeret engem vagy ilyenek, csak aztán nem merte es hazudott. (En nem tudom, mire veljem, de azért nekem is gyanús, hogy azt mondta, hogy "fontos", aztán meg csak ennyi volt...)


Szerintetek is ujra engem szeret? Vagy mi a franc van?


Mellékesen: a srác iránt en is érzek valamit (DE NEM VAGYOK BELÉ SZERELMES), de egy: volt oka, hogy szakítottunk. Kettő: nem akarom, hogy ujra összejöjjünk, es aztán ha esetleg megint szakításra kerül a sor, en legyek az, aki megteszi... Múltkor is vagy egy hónapig depressziós volt, amiért szakitottam vele. Szóval nem akarom megbántani ujra, mert borzasztó érzés volt, hogy miattam van ugy összezuhanva.



2017. szept. 21. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Es nagyon köszi a válaszokat! (TROLLOK KÍMÉLJENEK!)
2017. szept. 21. 16:23
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja es a tegnapelőtti eset óta mindig latom, hogy oda akar jönni hozzam, de mielőtt megszolalna, inkább elmegy.
2017. szept. 21. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szerelmes még mindig. Hívd félre beszélgetni, de szögezd le, hogy nem fog örülni annak, amit mondasz, hogy ne élje bele magát! Voltam az övéhez hasonó helyzetben, és nem olyan jó az. Legyél vele őszinte, de kíméletes!
2017. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd beken, am meg egyaltalan nem biztos h szerelmes...
2017. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!