Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a lány, de van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány, de van egy kis probléma! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Na szóval..

Van egy lány aki nemrég megtetszett,igaz már 3-4 éve ismerem,egy utcában lakunk,de az utóbbi időben nem csak úgy nézek már rá mint barát.Nagyon aranyos meg szép lány (egyébként ő 17 éves,én 20),csak a magasságával van bajom.Én vagyok körülbelül 185 cm,ő lehet olyan 150-155 szerintem :D kicsit nagy a magasságban a különbség de amúgy minden oké vele.

A másik..Van egy nővére,annál már bepróbálkoztam egyszer,ő akkor azt mondta hogy maradjunk barátok,azóta is jóban vagyunk.Nem fog furcsán nézni a lány ha nála is bepróbálkoznék?Tényleg tetszik meg jól elbeszélgettünk ma is,csak ezek bántják kicsit a szemem :D

Mindenféle tanácsot elfogadok ami értelmes,előre is köszönöm!


2017. szept. 21. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan meg kell kérdezni? Nem látok nagy különbséget ahhoz képest, ha a nővére az exed lenne, hiszen nem rajtad múlt, hogy nem az... A helyedben ezt inkább kihagynám.
2017. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te kell tudd mit akarsz, ha szeretnel vele ossze jonni akkor probalkozz, ha nem akkor ne, nem latok kivetni valot abban h a novere is tetszett, nem az exed hanem egy baratod
2017. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!