Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Rossz jel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Rossz jel?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a gondom,hogy megismertem egy srácot 2-3hónapja az interneten és eléggé jól kijöttünk aztán annyira jóba lettünk,minden este telefonáltunk és úgy aludtunk el,mindig becézgetett.Egyszer azt mondta,hogy az övé vagyok.Aztán kiderült,hogy bejöttünk egymásnak csak kiderült,hogy ő nem akar távkapcsolatot (160km) mert nincs ideje..Aztán felajánlotta,hogy maradjunk barátok aminek én nem örültem,mert nagyon sok minden történt közöttünk,azután pedig mostanság folyamat szidalmazz szavakban,alig ír vissza,ha igen akkor csak annyit,hogy aha ok meg stb..Nem egyszer mondtam hogy ez bánt engem,de leszarta..Nemértem,hogy miért változott meg velem és azt sem,hogy miért nem adott egy esélyt..

2017. szept. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy nem jön az ihlet. Lehet nincs elég vizuális késségem hozzá, de nem tudom felfogni hogy mi az a sok minden ami közted, közte és egy retkes telefon között történhet.

Amugy meg. Vedd má' észre! Nem kellessz, messze vagy. Ennyi. Ez sok sok emberkével megesik rajtad kivül.

2017. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: olyanokat mondott,hogy legyek a barátnője meg találkozzunk már meg stb..nemtudom mert érzem és mindenki mondja, hogy szeret csak valami van..
2017. szept. 21. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már személyesen? Amúgy hány évesek vagytok? Ha nem akar visszaírni, akkor hagyd, csak van más jófej srác is a környéketeken nem? :) ;)
2017. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2.Válaszoló: akartunk,de a vita után már nem és mindketten 18évesek vagyunk
2017. szept. 23. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor hagyd. Tapasztalatból mondom, hogy nagynon nehéz lesz felejteni, én is már két hónapja szenvedek ezzel, de már kezdek kifele menni belőle, és felejteni :) Ha láthatóan nem érdekled, akkor nem tudsz vele mit kezdeni, a reménytelen szerelem a legrosszabb :/ :( Előző voltam..


17/f

2017. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.válaszoló: másoktól rólam érdeklődik és ő nemmer írni. és snapen folyamat figyeli a tevékenységemet.
2017. szept. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!