Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes belém az egyik haverom! Én is szeretem?

Figyelt kérdés
Bevallotta az egyik haverom,hogy szerelmes belém.Ezután ott volt ahol én is,de féltem,hogy észrevesz vagy,hogy megszólít sőt mindentől.Mikor a közelében voltam akkor is a torkomban dobogott a szívem és a gyomrom összezsugorodott.Nem érzem,hogy szerelmes lennék belé max.tetszik,de szerintem inkább csak barátilag szeretem.Viszont eltudom magunkat képzelni egy párként.Nagyon sokat szoktunk nevetni és hülyéskedni.Mielőtt nem tudtam,hogy szeret azelőtt is eljátszottam már párszor a gondolatral,hogy mi lenne ha...De osztálytársam,plusz félek,hogy mi lesz,ha igent mondok és utána szakítunk,vagy,ha nem jön össze.Szóval félek is tőle,de el tudom képzelni.Nem tudok kiigazodni magamon.Szerintetek most úgy szeretem,hogy lehet ebből szerelem és párkapcsolat?Ilyenkor mi lenne a helyes döntés?

2017. szept. 23. 00:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Bocsi, van barátom. xd
2017. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már erről? Jó lenne tudni,hogy ő hogyan képzelte el. Szerintem egy próbát megér. Megtörténhet,hogy még jól is alakulnak majd a dolgok. Ha nem próbálod meg,csak találgatni fogsz,hogy mi lett volna ha...
2017. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen helyzetben voltam par éve. En osszejottem vele. Minden jól ment, de elkoltozott, es emiatt nem tudtunk találkozni, keveset tudtunk beszelni, es sajnos szakítottunk. Pedig szerettük egymast. Igazából a mai napig szeret engem, viszont en mar tovabbleptem. Szar egy helyzet, de ha nem költözik el, nem történik meg (na nem mintha hibás lenne, nem O akart elköltözni). Szóval nektek simán összejön. Arról nem is beszélve, hogy mar jól ismeritek egymast, nincsenek titkaitok, es legjobb barátok is vagytok. Mondj igent! ;)
2017. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis jo barátok, ha nem tévedek :D
2017. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) És ő járni akar velem.
2017. szept. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!