Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el? Lehet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Hogy felejtsem el? Lehet hogy még én sem tudom hogy mit érzek iránta? Többi lent

Figyelt kérdés

15l

18f

Na tehat tavaly mentem kozepsuliba pestre. Sok uj embert megismertem es hat ugye A SRÁCOT IS. Szeptemberbe amikor elkezdodott a suli amikor meglattam, nagyon megfogott az volt bennem hogy meg akarom ismerni beszelgetni vele flortolgetni ilyenek, a rossz hirneve ellenere is. Sok emberrel lettem joba mindig felhoztam a fiut temanak mindenki meselt rola valami rosszat de valami megis vonzott es a barataimnak is elkezdtem mondogatni.Egész tavalyi évben azon voltam, hogy észrevegyen aztan ugy masodik felevre ez sikerult is, eleg feltuno volt az egesz mert fiuk mindig velem rohogtek ha jott csomoszor tema volt, neztuk voltak kisebb ugyeink is egyre tobb mindenki meselt rola ilyenek. Aztan jott a junius, utolso honap srac minden faszsagunkrol tudott beszeltem is vele parszor 2 mondatot ilyenek de semmi tobb szoval el akartam felejteni nyarra aztan tortent az hogy egy buliba kerultunk. A fiu tudta a dolgokat ugyhogy poenbol tancolgattunk kicsit baratok is aztan ez atment beszelgetesbe. 3 oran at beszelgettunk 5en aztan amikor vege lett ennek az egesznek athivott magukhoz(mert kozel lakunk) es kavartunk. Nagyon boldog voltam de tudtam hogy ez egyszeri alkalom es nyaron nem is fogom latni. Probaltam beletorodni de aztan ez sem igy lett. Nyaron is talalkoztunk bulikba, sot balaton soundon vegig egyutt voltunk. Aztan az egyik haverunk tartott egy nyarzaro bulit es azon tok kiakadt hogy elmondtam a haveroknak a tortenteket aztan nagyon neztek erte meg minden. Es most lassan eltelt a suliban egy honap es mintha nem is ismernenk egymast. Eddig 2szer koszont osszesen de akkor ilyen jofej volt nevetett meg minden de teljesen leszar es kibeszel, de az zavarja ha en nem figyelek ra. Tehat azt csinalja amit amiota ismerem hogy zavarja ha en nem fogalalkozom vele de nem akar velem beszelni. Es akkor meg direkt o bamul hogy figyeljek mar ra. Meg mindenkinek meselgeti hogy mennyire odavagyok erte(ezt sosem mondtam neki el) Viszon azt tudni kell hogy o olyan h imadja ha korul ugraljak. Ja es ugy valtunk el nyar elott hogy majd szeptember tali. Es hogy mennyire kar hogy nem vagyunk joba regebb ota.Es annyira nem ertem hogy mit akar. Azt sem tudom mit erzek de szerintem ez mar szerelem( ugy hogy tudom hogy nem szerethetem megvan az oka miert) es mindig hianyzik de annyira elkene felejtenem. De nem tudok nem ra gondolni egesz nap, mindig az van bennem hogy milyen jo volt az az este es hogy akarom ujra) de o meg olyan tavoli es fogalmam sincs mit gondol. ( megkerdezni errol semmi eselyem hosszu h miert) Mit csinaljak? Annyira kikeszit hogy akarhanyszor atgondolom mit tegyek arra jutok hogy elfelejtem de ugy lehetetlen hogy minden nap latom. Amugy osszejonni semmikeppen sem tudnank csak titokban kavargatni(ennek is megvan az oka) de mennyire boldog lennek ettol te joeg, kedvenc tanevem lenne.. barcsak.. Aztan majd decemberben lesz egy buli ahova az egesz suli jon ott talan lesz majd valami. All in all szerintetek el kene felejtenem? vagy probaljam elerni hogy ujra beszeljunk( akkor lennek boldog mert mindig megmosolyogatott) de hosszu tavon megiscsak a feledes lenne jo. En meg meg sosem voltam szerelmes es most sem tudom mit erzek hogy ez az e vagy sem?



2017. szept. 23. 15:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult lett de kb en is ezt erzem tehat ha valaki erti es tudna tippet adni orok halam😂😅
2017. szept. 23. 15:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit ossze vagyok zavarodva
2017. szept. 23. 15:43
 3/8 anonim válasza:

Kicsit zavaros.

De annyi baj legyen.


Azt mondanám hogy próbálkozz de első szerelem tehát nee.


Kerüld el.Írásod szerint rossz fiú,szereti a csicskákat ráadásul nem is kellesz neki csak egy dologért.Ez a pina.

Tapasztalatlan vagy még ilyen téren első szerelem a "legfontosabb" ez határozza meg a kapcsolat legalapjait.

Az első kapcsolat:

1 hetes "nagyon tetszik"

vagy

komolyabb.


Rövidtávon nem érné meg ez az egész.Olyan pasit keress,akinek nem a szempont a "nyeles aspirin a szájban".

Így leírás alapján ezt vettem le az emberkéről.


Rólad pl. semmit sem tudunk így pontos infot nem tudok adni.

De ha lenne akkor már a helyzetet is könnyebb lenne felmérni...

2017. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kavarás mit takar pontosan?
2017. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyutt aludtunk es puszilgatott simogatott meg csokoloztunk de azt nem engedtem neki
2017. szept. 24. 12:19
 6/8 anonim válasza:

Ennyi.

sz ex

sz ex

sz ex

naívság


Kihasználja...

De akár mit mondunk úgyis a fejed után fogsz menni tehát max egy vélemény a sok közül.De ha helyedben nem fogalkoznék a csávóval.

Egy csicskáztató ...

2017. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel pont az a baja, hogy nem adtad oda magad a petting ellenére sem. Egy igazi jerk, aki csak kihasználta a rajongásodat.

Voltam hasonló szituban, ugyan én már jártam a sráccal, de ilyesmi lett a vége. Aztán fél év múltán még miattam sírt.

Remélem ez a szitu és az új tanév majd észhez téríti.

2018. júl. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel pont az volt a baja, hogy nem adtad oda magad a petting ellenére sem. Egy címeres barom, aki érzelmeiden keresztül manipulált az ágyába.


Ui: Miért lett kiemelve ez a régi kérdés? Semmi változás?

2018. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!