Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjuk meg ezt a problémá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KrIsZAMeNo kérdése:

Hogy oldjuk meg ezt a problémát? Sürgős

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek tetszik az a lány akivel 2 napja összejöttem, de még a srác nem tudja. És beszélgetni akar vele kettesben és a lány testvére azt hitte hogy én vagyok és az ő nevében vissza írta az osztálytársamnak, hogy "Nincs pasija"... Előre is köszönöm a válaszokat és a tippeket, menni fognak a zöld gombok...

2017. szept. 23. 19:33
 1/7 mcrgt2 ***** válasza:
100%
Hát úgy hogy tudtára adjátok a gyereknek hogy együtt vagytok és hogy ne beszéljen vele akkor fölöslegesen. Nem kell ezt túl bonyolítanak.
2017. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ettől függetlenül még várok tippeket... :)
2017. szept. 23. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Várhatsz tippeket de ugyan azt mondom én is mint az első. Megmondjátok neki hogy ti együtt vagytok, ugyhogy leszállhat a csajról. Nem kell itt túlbonyolítani a dolgokat meg hazugságokat kitalálni...
2017. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egy bonyolult dolog. :D Megmondjátok neki, hogy együtt vagytok, szóval kocc, és kész.
2017. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallod haver ő az én barátnőm! Egyéb kérdés? Valahogy igy tudom elképzelin és egyet értek az elöttem válaszolókkal.
2017. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A probléma megoldásai:


1/ A lánnyal együtt megmondjátok az osztálytársadnak, hogy Ti már rágebben jártok, csak ő nem tudta.


2/ Vagy lemondasz a lányról az osztálytársad javára.


Szerintem más megoldás nincs!

2017. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg intelligens,felnőttes módon, amennyire lehet. Hát, megmondod a mate-ednek, hogy ővele együtt vagytok, vagy együtt mondjátok meg, de inkább külön-külön, mert egyben azt letámadásnak érzékelheti, ha együtt lerohanjátok, tehát azt javaslom, inkább külön-külön menjetek oda, egyszer te, egyszer a leány, ozt kész, és akkor nem fog futni utána, róni fölösleges köröket, mert akkor elfogadja:) És kész, nem kell belőle akkora problémát csinálni, ha szereti a barátnődet, akkor elengedi őt a srác.
2017. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!