Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 14 éves fiú vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves fiú vagyok, már 8. -os. Van egy lány az iskolában Barna haj, szem, okos, van rajta mit fogni, Fehér fogak fog szabályzó, Mit tegyek? Meg mondani nrm merem mert ha meg mondom akorr félek hogy nem leszünk barátok. De bezézzük egymást

Figyelt kérdés
A válaszaitokat előre is köszönöm!😃
2017. szept. 23. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj utalni rá.
2017. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen én patakban játszottam meg a játszótéren nem a csajra gondoltam b*szki 😂👏👏 meg hogy mit lehet rajtuk fogni
2017. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyelvtan leckéket.
2017. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem arra utaltam hogy fogdosni akarom hanem hogy nem kövér de nem is sovány és a szerelmet meg nem én irányítom!
2017. szept. 24. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha szerelmes vagy, azt tényleg nem te irányítod. De tenni, mondani attól még nem kell semmit. Főleg, ha előre látod, hogy ha megmondanád neki, az csak rossz hatással lenne.
2017. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!