Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent, jelentheti azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, jelentheti azt hogy majd szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem hétköznapi az eset, Nem is ismertük egymást, csupán 1x találkoztunk, beszélgettünk. Van barátja is, ő mondta mert kérdeztem és legkevésbé sem nyomultam, annak ellenére, hogy szép. Sokat néztük egymást, mélyen néztem a szemébe (ő is) nem bírtam tartani, majd elnéztem, majd ő is. Kb: 5 mp volt.. Elköszönt és adott két puszit. Ezen én komolyan meglepődtem, mert eddigi tapasztalataim során, azoknak szoktam puszit adni, akit ismerek, pl barátaimnak a párjaik, vagy 1-2 lánynak a baráti körből. Ez mit jelenthet? Lehet, hogy simán ilyen mindenkivel? Valamint kétlem, hogy pont az esete lennék. 1x beszéltem vele, suliba a folyoson látjuk egymást, köszönünk.

A lány nagyon szép, dumálgatunk stb. Majd hirtelen kifogytunk a témából, és a lánynak a szemébe bele néztem úgy kb 10 mp-ig. Ő is úgyanezt tette rezdenéstelen arccal. Majd nem bírtam ki és lesütöttem a fejemet, majd ismét megismétlődött 5mp -ig. Utána oda kisértem a buszhoz, majd arc puszival elköszöntünk. Szerintetek jó jel? Mi a véleményetek? Amugy tartottam volna a szemkontaktust, de már nem bírtam és ő nyert. Ez jelent valamit, vagy nem? Köszi.

Én: 20)

Ő: 19



2017. szept. 24. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg a telefonszámod a neved? :0
2017. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez a telefonszámom. Kaphatnék választ a kérdésemre?
2017. szept. 24. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, max bejösz neki, de nem hiszem, hogy van barátja, akkor lenne esélyed.
2017. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tegyél olyat, amiért téged választ a pasija helyett. Bejössz neki.
2017. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd meglátjuk utolsó. :)
2017. okt. 5. 20:41
 6/6 anonim válasza:
Nem igazán hiszem, hogy 20 vagy, ennyi idősen nem ilyen az ember, hogy jaj "10 mp-ig a szemembe nézett" és nyilván nem tini kategóriába írnád.
2017. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!