Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet egy plusz jel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egy plusz jel? Jelenthet bármit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, az első perc óta bejön, vannak jelek, hogy esetleg én is neki (erről is kérnék tanácsot, de privátban, írjon aki tudna segíteni)

a lényeg viszont, hogy nem ír vissza. Először gondoltam, biztos elfoglalt, másodszorra azt, hogy egy tahó (ezt akkor amikor két hétig rá se nézett arra amit írtam, szóban viszont még mindig “tartottuk a kapcsolatot”) a harmadikra viszont már eszembe jutott valami és egyre biztosabbnak látszik ?? szóval, hogy heccből nem ír vissza. Mert tudja, hogy ezen felhúzom magam, és tudja, hogy minden alkalommal odamegyek hozzá élőben, és esküszöm vigyorogva várja mindig, és ilyenkor így csipkelődően megvonja a vállát meg nevet

de ah, nem tudom, hogy ennek egyáltalán így van-e értelme (úgy értem, így kerít alkalmat a beszélgetésre meg blabla) vagy csak bebeszélem és semmi értelme.



2017. szept. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék azokra a jelekre😇
2017. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled, csak élvezi a helyzetet, hogy bejön neked.
2017. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ir vissza valoszinuleg nem akar semmit. Lepj tul rajta meg mielott jobban beleesel.
2017. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!