Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el végre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm 4 hónapja szakított velem, kicsit igazságtalanul, 1,5 évig voltunk együtt, előtte pedig ide-oda szerelem volt köztünk. Tehát elég régre nyúlik vissza.


Mostanában sokat látom, látnom KELL valójában. Azt hittem már túl vagyok rajta, azóta van egy másik párkapcsolatom. Ma megint láttam, és mikor látom, hiába hazudom azt magamnak és másoknak, hogy már nem érdekel, akkor nem fájna és nem haragudnék ennyire, nem tombolt fel bennem volna ennyire az érzelmeim tengere.


Észrevettem, hogy lopott pillanatokban engem néz, ma is mikor rám nézett én pedig pont arra néztem, mikor megláttam, ő olyan ,, Nagyon sajnálom " arcot vágta és lesütötte a tekintetét. Kezdem azt érezni, hogy visszaakarja csinálni az egészet. Próbálok úgy tenni mintha észre sem venném, de nem megy, nem tudok egy jégszobor lenni!


Hiába gondolom azt, hogy nekem semmit nem fakultak az érzéseim iránta, sokszor hiányzik, DE én nem akarnám, el akarom felejteni!

Tudod hibáztam akkor, vagyok ennyire felnőtt, hogy belássam, de szerintem, mások szerint sem voltak akkora bűnök. Ő szakítás után megalázott, megbántott, és egyre jobban fáj, ha most visszaakarja csinálni az egészet. Ma is összerogytam gyakorlatilag, ahogy hazaértem délután, sírásban törtem ki, nem azért, hogy legyen valami, azért, hogy ne, hagyjon engem békén.


Mit csináljak? Nem tudom mi történik velem, azt hittem már túl vagyok az egészen. Azt hittem sikerült. Erre fel látom pár alkalommal és megsemmisülök? Fogalmam sincs mit csináljak, hogy elfelejthessem végre ezt az érzést, ami egyáltalán nem jó (már)!



2017. szept. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha valakit tényleg nagyon szerettünk/szeretünk,sosem tudjuk teljesen elefeljteni,kizárni az életünkből.Bármennyire is mondod,hogy elakarod felejteni,legbelül nem akarod,mert ha nagyon akarnád akkor könnyebb lenne.Szerintem beszélj vele,nehéz lesz,de beszélned kell vele.A másik lányt,akivel most vagy,szerintem azzal is beszélj,lehet megbántod vele,vagy elveszíted,de ha még mindig ennyire fontos neked a volt barátnőd,akkor nem jó új kapcsolatot kezdeni,mert előbb vagy utóbb a másik lány is észre fogja venni,hogy valami nem oké,és akkor rosszabb lesz.Remélem tudtam segíteni.
2017. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit. Nem akarom, hogy még jobban fájjon.

Mivel lenne jobb, ha elmondanám neki, hogy lehet úgy érzem még mindig belé vagyok zúgva a rossz ellenére is? Semmivel.


Nem értem magam, miért nem az új lány iránt érzem ezt a pusztító tüzet, akivel sokkal fényesebb jövőm lehetne, sokkal érettebb és szeretem őt is?!

2017. szept. 27. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mi döntjük el,hogy kit szeretünk,és kivel akarunk lenni:).Lehet(SŐT én nem kételkedem)abban,hogy szereted a másik lányt is,de látszik,hogy még nem állsz készen arra,hogy vele legyél,és,hogy komoly kapcsolatba lépj bárkivel.Szerintem beszéld meg vele,hogy ezt most szünetelteni kéne,mert ez így nem jó se neked,se neki.Kell neked egy kis idő,amit ha nagyon szeret téged megfog érteni.Ha majd 110%-an biztos vagy benne,hogy már tudsz új kapcsolatot kezdeni,akkor kezdj újat:).
2017. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az új lány csodálatos. Annyira lazán kezeli ezt a helyzetet, kifakadtam neki, ő annyira lebírta kezelni a helyzetet. Nem sértődött meg, még poént csinált az execskémből. Tetszett. :D


Olyan biztos mit szeretne tőlem, és úgy érzem, hogy újra szerelembe estem. Korai még mondani, de egyszerűen imádom. Annyival nőiesebb, bátrabb, érettebb és nekem szebb ez a lány, bár nem akarom hasonlítani a korábbihoz egyáltalán, nem is lehet, :)


Magához húzott, megérti, hogy még vannak kétségeim, de csak rá koncentráljak és megcsókolt. Azt hiszem abban a pillanatban égett ki belőlem a régi seb. :)

2017. okt. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!