Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti inkább annak örülnéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti inkább annak örülnétek, ha egy lány veletek cigizne, drogozna és inna ( ha ezeket művelnétek) vagy annak, hogyha egyiket sem csinálná, viszont az hogy ti csináljátok nem zavarná?

Figyelt kérdés
Most a magyarázat felesleges.

2017. szept. 28. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem örülnék. Senkinek sem kéne tönkre tenni magát.
2017. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha befolyásolnak, de rosszba sem szeretem belevinni a párom.

Ha monogám elvű a kapcsolat, akkor vagy együtt csináljuk, de akkor úgy, hogy a közös élvezet miatt, és nem a "ha ő hülye én is az leszek" elvet követve, vagy beszéljen le a hülyeségekről, természetesen érveket használva.

Ha pedig csak átmeneti a kapcsolat, akkor hagyjuk egymást békén magánügyeket tekintve.

2017. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a drognál ilyen bio-herbál dologra gondolsz akkor inkább nem is szólok hozzá.Pia,cigi az nem különösebben izgat,mert én is csinálom (piát persze csak alkalmakkor meg ha valami buli van) szóval engem nem zavarna csak ne ilyen aksisavas,patkánymérges istenkukiját toljon :D
2017. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából azért kérdeztem, mert a barátom elég sokat iszik, és cigizik is, a volt barátnője pedig szintén ivott és cigizett meg még pluszban drogozott is (csak füvet) , én egyiket sem csinálom, arra voltam kíváncsi, hogy ezt esetleg hiányolná-e belőlem.. persze ha hiányolja akkor sem kezdek ezekbe bele, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

2017. szept. 28. 20:51
 5/5 Röcsögei Péter ***** válasza:
Sajnos én egyiket sem csinálom,ezért nincs is senkim évek óta. Nekem a cigi zavaró egy lánynál. Alkoholista hajléktalan barátnőm már volt. Nem amiatt mentünk szét. A műszaki érdeklődésem volt a gond. Pedig nem vártam el tőle, hogy programozzon, vagy áramkört tervezzen.Nekem ez volt a drogom. Hasonló a hasonlót szereti. Drogos a drogost, csöves a csövest, bagós a bagóst. Hosszútávon nehéz másnak megfelelni. Akkor nem vagy szabad! SZÓVAL INKÁBB CSINÁLJA VELEM EZEKET, másképp nem megy a kapcsolat. 38F
2019. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!