Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt járok egy órára hetente egyszer. Ott ismertem meg és nagyon szimpi volt első látára és utána jobban rákerestem, hogy ki is ő, hogy miket szeret, mi az érdeklődési köre és rájöttem, hogy nagyon hasonló az ízlésünk. Nem mertem még beszélgetni vele, félek, hogy nem lennék neki szimpatikus. De ahogy néha viselkedik velem megcáfolja ezt. Sokszor rámnéz és összetalálkozik a tekintetünk, meg úgyérzem, hogy zavarban van amikor ott vagyok. Például halgatag, és kipirul. De hogyha nem vagyok a közvetlen közelében akkor mindig felszabadult. És mindig figyel engem hogyha beszélek, és mosolyog. Nem tudok kiigazodni rajta mert nem beszélünk de ilyen jeleket ad. Nem tudom hova tenni ezt.:/ Valakinek tapasztalat vagy tipp, hogy ez mit jelenthet?
2017. szept. 29. 22:02
 1/4 anonim válasza:
Milyen suli ez? Szerintem mindenképpen érdeklődik irántad, szerintem nyugodtan szólítsd meg őt.
2017. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez még bármi lehet.

Velem is viselkedett így egy lány,de én úgy voltam vele hogy úgy sincs nála esélyem,pár évvel később derült ki hogy volt.

Míg nem késő nyugodtan kezdj el vele beszélgetni,hátha feloldódik.

2017. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, szerintem tetszel neki... Nálam is ugyan ez a helyzet csak én vagyok a fiú :D
2017. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PumPumka!! válasza:
Nálam is ugyanez van de a miket leírtál szerintem bejössz neki!
2017. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!