Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Félénk lánnyal randiznátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Félénk lánnyal randiznátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem a félénket, hogy lassan megnyílik miattatok csak úgymond küzdenetek kell érte

2017. szept. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy melyik lányért kell küzdeni feleslegesen ne küzdjél SENKIÉRT, csak aki megérdemli..ezt neked kell majd mérlegre tenni.


Egyébként nekem rengeteg randim volt már, de utálom őket..lehet ő is ilyen. Én nem vagyok félénk, de amikor randi van akkor a szar is megáll bennem.


Ne úgy hívd el, hogy randira mentek, inkább először hívd csak el magaddal sétálni,beszélgetni..mentek egy kört, és ha úgyvan akkor menjél el vele valahova mármint nyilvános helyre :D (jó ez most furcsán hangzik), de szerintem érted :D

2017. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mérsékelten félénk nem zavar. De ha rád sem mer nézni, halkan beszél, úgy, hogy nem is érted mit mond. És egyszerűen 0 önbecsülése van, az felejtős.


#1-es! Nekem is volt már pár randim, de még az életemben nem hívtam senkit konkrétan "randira". Nekem az túl erőltetett.


20F

2017. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is felenk voltam fiukkal kapcsolatban...kellett egy "kis" ido mig feltudtam oldodni,de ha igazan szereted legyel turelmes vele
2017. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyílik meg, honnan tudjam, hogy megéri érte küzdeni? :)
2017. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szép. A párom is egy elég félénk lány és vele is mondhatni randiztam, bár nem volt kimondottan olyan a helyszín, hogy az randizáshoz jó lett volna, de jól éreztem vele magam és ennyi :D
2017. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!