Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogadjam el hogy vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy vége?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja lett vége a kapcsolatomnak egy 19 éves sráccal...Egy buliba találkoztunk és én előtte egy másfél évig senkire rá sem néztem, mert sajnos túl korán (15 évesen) lettem először szerelmes, együtt is voltam a sráccal aztán csak úgy kidobott se kép se hang). szóval nekem ez egy mélypont volt ez a másfél év aztán jött most nevezzük Tibinek és már megismerkedésünk után 1 héttel teljesen megváltozott ez a napi ürességérzésem, monotonság.Elég hullámzó volt a kapcsolatunk és én nagyon megszerettem...nem hittem volna hogy szerelmes vagyok de most megőrit a hianya szoval valószínű hogy az voltam...amikor szakítottunk akkor az úgy történt hogy összevesztünk aztán egyszercsak nem beszéltünk.bocsánatot kértem ő majd azt mondta ír de nem tette..én nem akartam őt keresni mert tényleg mindenki megmondta hogy én már mindent megtettem tényleg a büszkeségem is odadobtam...szóval 3 hétig nem beszéltünk. Rámírt hogy találkozzunk és zárjuk le normálisan de ennek az lett a vége hogy smároltunk és újra felcsillant bennem a remény hogy na most mi van...azóta nem találkoztunk de nagyon sokszor ír nekem...Valahogy azt érzem hogy egyszerre játszik velem de talán még ő is akar valamit? Tényleg nem tudom hova tenni...ha kérdésetek van vagy valamit nem értetek írjatok szívesen mesélek és remélem tudtok segíteni

2017. okt. 1. 17:29
 1/2 A kérdező kommentje:
17/L
2017. okt. 1. 17:30
 2/2 Páwwagyrek válasza:
NINCS VÉGE!!!!!!!!!!azt írtad smároltatok, akkor tényleg lány vagy, és ez fiú helyzetéből könnyebb lenne de ha megmered
2017. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!