Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerintetetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel sok közös különóránk van. És eddih is nagyon jóban voltunk (mármint úgy hogy facen nem beszéltünk, de amikor élőben találkoztunk akkor bármiről órákig tudtunk beszélni). És szombaton volt egy koncert amin együtt léptünk fel. És én előtte nagyon ideges voltam és ő meg nagyon cuki volt ahogy próbált nyugtatni. Ültünk a padon és akkor átkarolt és mondta hogy tudja hogy úgyis jól fog sikerülni. Aztán nem volt nálam pulcsi amikor kimentünk és elkezdtem fázni és odaadta nekem az övét. És akkor elkezdett poénkodni (ilyen viccesen beszólogatott mert tudja hogy ezzel eltereli a figyelmem és nem izgulok annyira), de úgy hogy pl kihangsúlyozta hogy milyen alacsony vagyok de hogy ez szerinte nagyon cuki. És egy suliba is járunk és ma amikor szembejött a folyosón akkor azt mondta hogy amúgy ezeket a "beszólásokat" nehogy komolyan vedd ám ez csak poén mert amúgy szeretlek tudod (és rámkacsintott). A srác amúgy kicsit több mint 2 évvel fiatalabb nálam és most nem tudok kiigazodni hogy most ez tényleg csak barátként vagy esetleg bejövök neki.
2017. okt. 2. 14:26
 1/1 Monteveres ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Melyik srác szokott viccből poénkodni hogy cuki vagy? Látszik ha egy srác csak szivat, szóval szerintem kezdj vele flörtölni. (de csak visszafogottan, nehogy elijeszd!)
2017. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!