Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szeremlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szeremlet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

az érdekel, hogy mit tehetnék, az álom ellen, vagy mi a helyes út csak kellett clickbait cím.

Nyáron meg lettem hívva egy házi buliba, de a meghívón kívül nem ismertem senkit.

Gondoltam körbesétálok mindenkivel dumálni egy kicsit és menetközbe, akivel beszéltem, azzal lecsúszott 1-2 pohárral.

Egyszer csak elérkeztem ahhoz a lányhoz, aki miatt megíródik ez az egész.

Beszéltünk ittunk mondta, hogy meleg van és hogy sétáljunk egyet naív voltam, azt hittem kibírom, hogy ne másszak rá.

Szóval elmentünk sétálni, beszéltünk beütött a pia, emlékezet kiesés. Volt egy olyan emlékképem, hogy megfogom a kezét visszahúzom,és megcsókolom.

Utána vannak még ilyen hozzám simul, én tapizom meg ilyenek, de előbb utóbb elszállt a pia és rájöttem, hogy rohadt nagy szarban vagyok, nekem barátnőm van, és fogalmam sincs, hogy neki van-e.

Vissza kísértem, elmondtam, hogy mi van, és hogy szeretném, hogy ne keressen.

Erős volt, nem keresett, de vissza halottam 1x 2x, hogy mekkora tapló voltam, miközben valamicskét én is éreztem.

Miután elköszöntem hazamentem, aludtam és felhívtam a barátnőmet, hogy mikor találkozhatnánk.

Találkoztunk, elmondtam, hogy sajnálom, anyám szavaival élve, a kisebbik agy átvette az irányítást.

Megbocsátott, de nem volt semmi ugyan olyan, egyrészt az ágyamra is féltékeny volt, másrészt ugye éreztem valami vonzalmat a lány iránt.

Szakítottunk, és eltelt 3 hónap majdnem. Elmúltak az érzelmek, erre találkoztam a lánnyal a vonaton, köszönt, szóval leültem mellé. Beszéltünk, hazakísértem, mert késő este volt. Kaptam egy nagy ölelést, de ezúttal a csók elmaradt.

Ezóta minden este vele álmodom, és körülötte járnak a gondolataim nagyrészt. Mit tegyek, én mondtam neki, hogy ne beszéljünk, és szerelmes meg nem lehetek... azt hiszem.



2017. okt. 2. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd ki aztán majd megoldódik
2017. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megvolt, de a türelem, nem az én játékom
2017. okt. 2. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. :) Tetszik a viselkedésed ha szükséged van vigaszra nyugodtan szólj ;)

17/l

2017. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!