Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri együtt maradni valamifé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bojo_albert kérdése:

Megéri együtt maradni valamiféle megoldás által, avagy sem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátnőm 16 és már 1 éve együtt vagyunk. Vele vesztettem el és ő az első kapcsolatom, viszont a szex elhanyagolódott, mostanában viszont csak én használom a nyelvemet. Én úgy érzem, hogy tényleg szeretjük egymást, viszont a kérdésem ez lenne: Megéri együtt maradni valamiféle megoldás által, avagy sem?


Tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek rajtam!



2017. okt. 2. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszélitek meg egymással, hogy neked ez mostanában kevés, és többet szeretnél?
2017. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez is hatalmas kapcsolat, ha ennyit se tudtok megbeszélni.. Dugni tudtok, de kommunikálni nem. Talán beszédre is használhatnád a nyelvedet.
2017. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!