Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha rég szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rég szerelmes vagyok valakibe, és végre lép valamit, megtörténhet, hogy az ijedtségtől összezavarodom, hogy a dolog tényleg megtörtént-e, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés
A fiú tegnap beült mellém a fotelba, és pár másodpercig símogatta a derekamat. Már többször volt, hogy hozzámért, de nem kapcsoltam, hogy ez már jelenthet valamit, és nem reagáltam. Majd mikor elment, és eltelt egy 5-10 perc, leesett, mi történt, és azóta esküszöm nem vagyok biztos, hogy hozzámért. Szóval a kérdés: sokszor elképzeltem, hogy hasonló történik, ezért abban a pillanatban beképzeltem magamnak, hogy megtörtént, ez volt az első, hogy valaki így hozzámért, és ennyire megijedtem, vagy inkább menjek el pszichiáterhez, mert ezek közül semmi nem oké.

2017. okt. 3. 12:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Mi lenne, ha elejét vennéd a dolognak, és szóba elegyednél vele?
2017. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem normális, hogy egy fiú, aki nem is a barátod (még) simogat és te némán hagyod.

Ne hagyd, hogy fogdossanak.

És ne élj álomvilágban.

Ha melletted ül a fotelban, akkor nézz rá, beszélgess vele, ne álmodozz, amikor ott van melletted.

2017. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, első, lehet hogy az lenne a legjobb, csak én nagyon töketlen vagyok xD szóval azt mondjátok, hogy durva, hogy símogatott? én ezt annak tudtam be, hogy ilyen típus, így próbál közeledni... de nagyon megijesztett, hogy először biztos voltam benne, hogy megsímogatott, aztán meg nem tudtam, hogy megtörtént-e...
2017. okt. 3. 18:50
 4/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem végül, és nem képzelődtem... :)
2017. okt. 10. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Uuuu na mi lett?
2017. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megcsókolt :D és ezt már nem tudtam beképzelni h beképzeltem xDD de hirtelen történt, én megijedtem, és megharaptam a nyelvét :DD aztán kérte, hogy akkor csókoljam meg én, úgyhogy most még nagyobb bajban vagyok, mert akkor sem és azóta sem mertem megcsókolni, és most nagyon labilis köztünk a helyzet, de nem akarom elveszíteni :( lehet valahogy segíteni rajtam?
2017. okt. 13. 15:02
 7/7 anonim válasza:
100%
gratulaaalook :D :D Tart meg a szerelem? :D
2019. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!