Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit elképesztően kedvelek. Barátnőmön keresztül ismertem meg őt. Állandóan mondogatják, hogy írjak rá meg hasonlók. De szerintem ez zakltás. Olyan kéthetente egyszer meg is teszem, van amikor ő írt. Elég bátortalan vagyok és elmondasokbol pedig "beszari". Van közös témánk, de az elég hamar ki szokott fulladni. Ő egri én pedig pesti. Nem tudom mit tehetnék, hogy ebből igazán párkapcsolat is legyen.

Találkoztunk már többször és ahányszor hozzámért összerezzentem és lehet

az, hogy írok neki nem is zaklatás. De múltkor is en irtam az utolsó üzenetet ami elég gázra sikerült. Ha találkoztunk akkor is mindig csak barátokkal és ottis ciki voltam. Aztán még szidást is kaptam a legjobb barátnőmtől, hogy miért nem beszélgettem vele többet. Fogalmam sincs mit kellene cselekednem a közelèben.

Hogyan győzzem le ezt a fajta "félelmet"?

Mit tehetnèk mèg az ügy érdekèben?



2017. okt. 4. 18:04
 1/2 Ketri ***** válasza:
Van ok ami kiváltja belőled ? Esetleg volt már negatív élményes fiúk terén? Ha igen, akkor felejtsd el. Ha kifullad a téma megkérdezheted mit csinál, amiről utána talán megint tudtok témázni. De ne legyél félénk. Ha a srácot megismered jobban, majd elengeded magad. Még izgulsz hogy minden sinen menjen, de ne tedd. Amint jobban megismerkedsz megnyílsz előtte. Én azt ajánlom/tanácsolom, nyugodtan szervezz le vele találkozót de úgy hogy csak ketten vagytok ott. Úgy biztos hogy egymásra figyeltek és nem a haverjaitokra, muszáj lesz egymással beszélgetnetek,és ne görcsölj, nyugii:D
2017. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát eddig csak egy barátom volt aki, nos azt inkább gyerekszerelemnek nevezném. Megpróbálok nem izgulni, de egyszerűen nem megy. En ereztem kinosnak amit csinálok ő meg mosolygott rajtam(ami azert szivmelengeto volt :D ) Azt nem tudom, hogyan győzzem le. :/

És elhivni nem tudom, ő is inkabb visszahuzodobb.

2017. okt. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!