Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jött az iskolánkba egy angol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött az iskolánkba egy angol férfi 25 éves aki amerikai foci edzést illetve néha tesi órát tart. Szerintem nagyon jó képű. Nem tudom hogy csak fellángolás vagy tényleg szerelmes lettem belé?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 100% ban megbízok benne de nemtudom hogy beszéljek e vele erről vagy inkább ne. Félek hogyha elmondom neki hogy fog reagálni. Szerintetek kivel beszélhetek róla?

2017. okt. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak fellángolás szerelmes csak akkor lehetnél belé,hogyha ismernéd de nem is ismered csak tetszik a kettő nem egy és ugyan az.
2017. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maximum csak bejön neked (szóval fellángolás) de szerelmes nem vagy belé, mert ahhoz jóval több idő kell, hogy tetszésből szerelem legyen. Szóval szerintem majd amikor elmegy az iskolátokból el is múlik az érzés.
2017. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%-ig megbízol a legjobb barátnődben, mégsem mersz vele beszélni erről. Inkább egy csomó idegennel... Elég érdekes...
2017. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló igen 100%-ban megbízok benne de nemtudom hogy mit fog reagálni és nem akarom leégetni magam. De ha van valami ötlete valakinek hogy hogyan tudom neki finoman elmondani mármimt hogy nem belecsapok a közepébe hanem szépen lassan akkor nagyon kíváncsi vagyok rá.
2017. okt. 7. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Csapj bele a közepébe nyugodtan. Ha ettől egy igazi barátnő előtt leégsz, akkor vállalhatatlan dolog, felejtsd el. Ha viszont nincs benne semmi ciki, akkor meg fog érteni.
2017. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem személyesen mondd el neki. Hogy pontosan hogyan kéne, azt nem lehet így elmondani... Sokminden függ a körülményektől. Mindenesetre olyankor kezdj bele, amikor nyugodtan tudtok beszélgetni, amikor nem kell rohanni sehova, hanem ráértek (esetleg összeveszni is meg aztán kibékülni is ;-) ).

Előtte képzeld bele magad az ő helyébe: fordított esetben te hogyan reagálnál?

Tulajdonképpen valahogy így is előhozhatod a dolgot, ahogy itt tetted: "Szerintem nagyon jó képű. Szerinted nem? Nem tudom hogy csak fellángolás vagy tényleg szerelmes lettem belé?"

2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!