Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Hogyan hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem ismerjük egymást. Egy suliba járunk, de még csak köszönőviszonyban sem vagyunk. Egyszer beszéltünk csak két jelentéktelen szót egy sulis rendezvényen, de valószínűleg neki fogalma sincs róla ki vagyok. Tudom, hogy ez most így eléggé klisé meg minden...

De igazából nem azért tetszik, mert olyan hú de jól nézne ki vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nagyon szimpatikusnak és vonzónak találom a kisugárzását. Facebookon ismerősök vagyunk szóval tudom hogy vannak érdeklődési köreink amik megegyeznek, olyanok, amik nekem fontosak.

Azt is tudom, hogy hülyeség kijelenteni, hogy tetszik, mert igazából csak az a kép tetszik,amit én magamban alkottam róla. Lehet, hogy valójában egész más ember, mint ahogy én elképzelem, ki tudja. De úgy érzem, hogy meg kell őt ismernem.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét anélkül, hogy nyomulósnak találjon? Hogyan kezdhetnék el beszélgetni vele, hogy az természetes legyen? (Nem akarom azt, hogy azonnal lejöjjön neki, hogy bejön nekem, mert még én sem tudom, hogy tényleg bejön-e.)

Segítsetek!



2017. okt. 5. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,engem is érdekelnek válaszok.xd
2017. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
twerk 😂😂😂
2017. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ... Te hány éves vagy, ő hány éves, Alfahím, vagy stréber, akár a 2 közt... Azt tanácsolom, kérdezd meg egyik barátnődet, hogy ha neki hasonló fiúja van, akkor ő hogy keltette fel a figyelmét, amúgy meg próbálj laza lenni, az öltözkösésed is, és legyenek jó beszólásaid, esetleges vészhelyzetre 😀👍
2017. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy évvel idősebb nálam. Nem "alfahím" és nem is "stréber". (Amúgy nem azért, de kicsit degradáló ez az általánosítás:d) Nincs olyan barátnőm, aki hasonló helyzetben ismert meg srácot, ezért is vetemedtem arra, hogy kiírjam ide ezt a kérdést, hátha tud valaki segíteni. Az alapján amit a kérdésben leírtam lehet hogy egy buta, primitív kislánynak tűnök aki 2 hét múlva már nem is fog emlékezni rá melyik fiú is volt az pontosan, akire ez a kérdés vonatkozott. Ezért szeretném közölni, hátha valaki elolvassa még ezt, hogy nekem ez tényleg egy fontos dolog és komolyan is gondolom. Úgy érzem, hogy nagyon egy hullámhosszon lennénk, úgy érzem, hogy hozzám tudna adni. Érdekes személyiségnek tűnik, ezért szeretném megismerni. Nem feltétlenül azért, hogy összejöjjek vele, mert hát ki tudja, talán ha megismerném rájönnék, hogy nem passzolunk. De ezzel nem is lenne bajom. Viszont tényleg nagyon kiváncsi vagyok arra, milyen is lehet ő valójában. Lehet picit zavaros ez így de azért remélem érthető. De lényeg a lényeg: tök jó lenne, ha komolyan vennétek a kérdést és tényleg segíteni próbálnátok:)
2017. okt. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!