Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtalálhatom az "igazit"?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatom az "igazit"? Hogy bátoríthatom magamat? Megtalálhatom, ha kitartok?

Figyelt kérdés

16 éves, fiú vagyok és elbizonytalanodtam...Nem tudom, hogy megtalálhatom e az igait...úgy állok hozzá, hogy nem tudhatom...de nem is az igazit keresem, hanem ezt a lányt, aki igazán értékelni és elfogadni, szeretni tud engem...és szeretném már viszonozni egy ilyen lánynak...

Folyton elbizonytalanítom magam, hogy csak várok és nem lesz semmi, nincs lány akit lelehetne szólítani. Ezért úgy döntöttem, legjobbat akkor teszem, ha várok és addig magammal foglalkozom. Szerintetek, így van esélyem, hogy egyszer meglátjuk egymást, vagy megtalálom azt a lányt akit szeretnék.? Elismerem nagyon válogatós vagyok, de ugyan akkor, csak az összképet veszem figyelembe...persze, tudom, hogy egy vékony lány mellett jobban tudom magamat férfinak éreznem magam, de valahogy visszatántorít, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy pont azt találom meg, aki életkorban és pont annyira cuki lesz, hogy belesek...és a másik fontos, hogy ő is találjon meg engem...

Szerintetek van erre esélyem, ha türelmes vagyok és kitartó? Mivel tudnám magam biztatni, hogy ne adjam fel és ne hagyjam veszni? Elég pozitívan próbálok gondolkodni ezzel is segíteni szeretném magam!


Minden hasznos tanácsnak, válasznak örülök és köszönöm előre is ezeket!



2017. okt. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem találtam még meg azt a fiút, akivel eltudnék képzelni egy kapcsolatot, de én is csak várok türelemmel. Illetve itt interneten próbáltam már ismerkedni, de eddig még nem igazán jártam sikerrel.
2017. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom igy nagyobb eséllyel megtalálod

Majd ha jon valaki az életedbe aki megfelel neked azt eszre fogod venni

Nem is kell ezt erőltetni majd váratlanul megtortenhet csak ne gorcsolj ezen es sokkal jobb lesz:)

Addig is jo otlet h magaddal kezdesz foglalkozni jo h most adsz magadra kulsoleg belsoleg es igy felfognak figyelni rad csak jarj nyitot szemmel;)

Egy ideig en is voltam vele h nem talalok senkit meg senki se talal meg engem es ezer elkezdtem magammal torodni a kulsommel es a barataimmal vagyok inkabb igy legalabb nem nagyon gondolkozok ezen a probleman

Szoval csak folytasd igy azt majd jon valaki akivel nagyon boldog leszel:))

16/L

2017. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amióta képes vagyok gondolkodni, az "igazi" a vágyam, nem vagy egyedül. :) Csak ne ess abba a hibába, mint én, hogy minden lányt annak tekintesz, akivel összejössz, mert nagyobbat koppansz a szakításoknál.

Remélem mihamarabb megtaláljátok egymást! :)

2017. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a válaszokat! Akkor így fogok eljárni :) Eddig is próbáltam türelmes lenni, csak mindig elbizonytalanodom, mikor látok egy párt és el kezd hiányozni...:(
2017. okt. 6. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fiatal vagy 16 evesen inkabb tanulj es kuzdj az almaidert. Kesobb lesz kapcsolatod ne felj. De elobb a jovod alapozd meg. Az igazi majd egyszer rad talal vagy te o ra. Addig kemenyen tanulj a jovodert
2017. okt. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!