Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes magyar srácként mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes magyar srácként mennyi esélyem van az ilyen korú cigány lányoknál? Hogy veszik egy magyar közeledését?

Figyelt kérdés
Illetve egy roma lány meghódítása egszerűbb vagy nehezebb mint egy magyaré?(rasszista válaszokat légyszi mellőzzétek..)

2017. okt. 6. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom ha van egy kis pénzed nem lesz nehéz.

De a kérdés is rasszista amúgy, nem tudom mit vársz... (magyar-cigány)

2017. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem rasszista,ők os megkülönböztetii magukat a magyaroktól,de ez nem minden esetben negatív,amcsi-afro amerikai házasságkor is ha megkérdik a származást aztmondja hogy az en ferjem/felesegem afro amerikai...Amúgy meg a cigányságnak is vannak fajtái nyilván egy oláh cigánnyal nem jönnék össze 18 évesen,mert nincs kedvem házasodni:D
2017. okt. 6. 20:11
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Első :D :D zöld kéz ment. Kérdező: nem hinném hogy egyszerűbb lenne, bár ha van pénzed akkor tuti rád másznak..A romákkal az a baj hogy a többségük az rossz.. És a jókból vannak kevesen... szó szerint kevesen.De ha találsz egyet (megismerkersz vele) akkor csak nyugodtan, de azért nem árt ha óvatos leszel..Sok szerencsét!
2017. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt vettem észre, hogy a romáknak általában más számít helyesnek, mint a magyaroknak. Én eddig kivétel nélkül az összes roma lánynak bejöttem, akivel 2 szónál többet beszéltem, magyar lányok közül viszont csak ilyen 50%-nak. Sajnos a rasszizmusom meggátol benne, hogy bármit is kezdjek velük. :D
2017. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért adod lejjebb ? Teljesen mindegy melyik ágból jönnek maradnak cigánynak . Ostoba aljas népség nagyon minimális kivétellel , akik közéjük bejutnak söpredékké lesznek . Azt meg felejtsd el hogy beférkőzöl hozzájuk és megvezeted őket , manipulatív cseles módszerrel fizetsz nekik több címen sérelemdíjat vagy hitelt vesznek fel nevedre stb . Erre van igényed akkor hajrá .
2017. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A tinikapcsolat része egészen más mint egy felnőtt,ha nincs keresetem nem tudnak rámmászni,illetve nem akar mind már ennyi idősen házaspdni/gyereket nyilván ezt az elején tisztáznám vele...
2017. okt. 6. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Istenem... mi ez az általánosítás? Roma lány vagyok, mégsem volt eddig problémám belőle, mivel tök normális vagyok. Nyílván több nyomorult cigány lány van, mint magyar, de azért akadnak normálisak is... Eddig egyetlen egy magyar srácnak sem volt probléma az hogy roma vagyok, nem ment végig rajtam a családom, ja és még pénzre sincs szükségem... Gondolkodjatok már, hogy mit írtok. 18/L
2017. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge ne vegye magára.. Ne vedd magadra utolsó.Én tudok tenni roma és roma közt.. Olvasd el amit írtam.
2017. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

A roma lányok általában a testükkel szoktak seftelni.

Tapasztalatom szerint sokkal könnyeb megszerezni őket mint a magyar lányokat, viszont bőséges árat kell fizetni.


Sokkal érzékenyebbek mindenre,szeretnek játszani az emberek érzéseivel a magyarok is, de olyan szinten mint egy roma lány áhh...mivel átlagban szegényebb körlmények között nőttek fel ÁTLAGBAN..mindent elkövetnek, hogy kiforgassanak a vagyonodoból, ha már komolyra fordult a dolog. Az tévedés, hogy az ágyban ilyenek meg olyan, én általában azt vettem észre hogy önzőbbek egy picit, vagy éppenséggel nagyon mint a magyar társaik...nehezebben nyilnak, meg vagy azonnal gátlástalanul rontanak rád.


Nem beszélve arról ,hogy elég sok női bünöző is van a romáknál. Volt olyan barátnőm aki szó szerint tolvaj volt..szóval inkább kerülném a helyedben.


Egy gazdabb cigány lányért már fizetetni is kell, mert ez a hagyomány :D


Egyébként nem hülyeség amit mondanak a romákról, hogy tudnak jósolni meg ilyesmi...egy cigány lány valójában rendelkezik különleges képeséggel amikkel jobb vigyázni, szóval csak óvatosan.


Tudom ,hogy szépek nekem is bejönnek de nem minden arany ami fénylik. 25f

2017. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, elolvastam, de azért abban is volt rosszindulat. Miért kellene vigyázni? Mert talán a magyar lányok között nincsenek pénzéhesek, riban..k? Minden emberrel vigyázni kell, legyen az roma, magyar, német...
2017. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!