Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nos, ebben az évben elköltöztünk, így új suliba kerültem, ahol nagyon befogadóak voltak a többiek és mkmden rendben van 😀

Van egy fiú aki nagyon megtetszett, és nem tudom hogy pontosan ő hogyan érez..

Szoktunk beszélni de nem visszük túlzásba😂 sok apróságon fennakadt már és ezt mindig felemlegeti hogy ezzel idegesítsen, valamint ha ülünk a padon akkor odajön és megkérdezi hogy leülhet e akkor általában mellém ül, és általában nagy terpeszben (mint az összes fiú😂) ül és mindig vmi testrészünk összeér bár ez betudható helyhiánynak is....

Valamint órákon rendszerint a padtársával az én és az én padtársam székét rúgdossák, ő az enyémet,ha hátranézek rendszerint mosolyog és,, nem én voltam"... Bár ez már lassan gyerekes mintsem.. 😀

De viszont vannak az osztályban más lányok akikkel nagyon jól elvan, stb. Szünetekben legtöbbször a telefonján lóg és beszélget másokkal

Szóval ennyi lenne, szerintetek tetszhetek neki vagy ezek nem annak a jelei? 😂



2017. okt. 6. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Hányadikos vagy? Szerintem egy kicsit ettől is függ,de lehet tévedek.
2017. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok, 16 éves
2017. okt. 6. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
10be elég gyerek ahogy irtad, de am kitudja h tetszel-e neki, (én Kb 4 be csináltam volna ilyeneket) 10be már inkább beszélgetnie kene és majd kiderul h egymáshoz illetek e..
2017. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyébként nem annykira gyerekes csak ez székrúgdosós dolog idegesítő, akkor is ha bejöna srác, nem tudom azt gondolja e h így imponál 😂 meg most a hét második felében nem voltam suliba mert beteg voltam, és néha beszéltünk Facebookon, és olyanokat írt hogy szerinte így nem annyira jó a hangulat..meg ilyenek, többször is volt h ilyenekkel utalt de ha visszakérdeztem h miért gondolja így akkor terelte a témát
2017. okt. 7. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!