Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? (Tucat kérdés:D) 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel alakulnak a dolgok. Egy nagyon jó barátnőm mutatta be, és ahogy mondani szokás, első látásra volt valami:) Már voltunk egyszer randizni (ő hívott el), és oda meg vissza vagyok tőle. Majdnem minden tekintetben olyan mint én, ugyanazokat szereti csinálni, hasonló a felfogása csomó dologban, még a szóhasználatunk is közös.

Plusz, hihetetlenül kedves és aranyos, olyan szinten, hogy már gyanús. És annyira megfogott ezzel, hogy napok óta semmi másra nem tudok gondolni, 0-24-ben csak ő jár a fejemben (én is az övében, ezt a barátnőmnek mondta). Konkrétan egész nap mosolygok, meg mint valami őrült, percenként ellenőrzöm a telefonom, hogy írt-e (iskolában is, ami baromi nevetséges:D). Egy másik beteg dolog, ami már picit para is, hogy mindenhol az illatát érzem. Na mindegy, ezek mellékes dolgok, csak gondoltam alap leírni. :D


A baj az, hogy elég félénk a fiú, és nem nagyon ír nekem. Ezzel nincs alapvetően gondom, szerintem is felszínes a chatelgetés, de még alig ismerem és azt érzem, hogy legszívesebben egész nap vele beszélgetnék. Mit csináljak, vagy hogy érjem el, hogy írjon többet? Mindig csak azt beszéljük meg, hogy találkozunk majd, de nem akarom elsietni, túl sokat találkozni. Pláne nem akarom magam beleélni. De az meg már durva, hogy alap tevékenységekben akadályoz az, hogy azon kattogok, hogy mi van vele, mert nem tudom ha épp nem beszélünk.



2017. okt. 6. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Csókold meg
2017. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LoganX válasza:
60%
Ez a srác vagy meleg (csak még nem tudja), vagy pszichopata. Ezt onnan gondolom, mert írtad, hogy ugyanazokat szereti csinálni mint te... Nagy a hasonlóság. A pszichopata egyik jellemzője pedig a másik nyelvére beszélni.. Ráérez mit akarsz hallani és már mondja is. Figyeli amit beszélsz és amiről beszélsz és nagyon jól tudja folytatni a gondolataidat.. 31/F
2017. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Volt már barátod?
2017. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg közelebbről.Hámozd ki a burokból.Segíts hogy ne legyen félős.Nálam ugyanez volt a helyzet.Ha akarod írj privátba akkor segítek még:)
2017. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#2 Ember, észnél vagy?!
2017. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LoganX válasza:
#5 Ember, észnél vagyok! És te?!
2017. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 Ugye el sem tűnődtél azon, hogy miért írtam azt a hozzászólást?
2017. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!