Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni? (Bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés
2éve költöztünk Németországba a családommal, és az új sulimba, azon belül is az osztályomba megtetszett egy srác. Sosem beszélgetünk,itt a fiúk nem nagyon társalognak a lány osztálytársaikkal, viszont én buta sok embernek elmeséltem hogy mit is érzek iránta és hát akadt olyan aki visszaélt vele. Az alattunk lévő osztályból egy lány napköziben felírta alkoholos filcel a nevünket az osztály falára hogy "XY+XY=♡" (tudom elég gyerekes) és ő ezt látta is, sőt az egész osztály. A szerencsém az volt hogy aznap mikor ez felírásra került én beteg voltam igy senki nem gyanusított azzal, hogy én csináltam. Ezután a megaláztatás után próbálom minél inkább kerülni. Ez 2éve történt, azóta is őrülten tetszik, nemtudok lemondani róla de lépni, kapcsolatot teremteni egyáltalán nem merek inkább várnám hogy ő tegye.....de nem úgy néz ki mint aki bármit tenne. Egyébként sokszor találkozik a tekintetünk, elpirul, zavarban van ha a barátai velem beszélgetnek és ő is itt van stb.... véleményetek? Van bármi amit tehetnék? Kilátástalan az egész.....

2017. okt. 7. 16:50
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha sokszor találkozik a tekintetetek meg zavarba jön akkor biztos tetszel neki csak félénk ezért próbáld meg, hogy először élőben elkezdesz beszélgetni néhány szót, utána chaten is írsz neki mondjuk a házival kapcsolatban és utána megkérdezheted, hogy hogy van meg mit csinál és ebből kialakulhat valami rendszer, én legalábbis megpróbálnám ezt.
2017. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik! :) Köszönöm
2017. okt. 7. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha pont azt a rossz emléket próbálnád meg valami jóvá változtatni? Ha például úgy kezdeményeznél beszélgetést, hogy "emlékszel, amikor 2 éve...". A reakciójából biztosan sokmindent megtudnál, és ha ezek után elkezdenétek rendszeresen beszélgetni, akkor lehet hogy már nem kínos sztoriként tekintenél vissza a táblás incidensre... ;) persze ez csak egy ötlet!
2017. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hasonlón én is gondolkodtam, de barátaim szerint ő már nem is emlékszik a dologra emiatt nem kéne eszébe juttatni! :/
2017. okt. 7. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja értem:) akkor egyetértek az előző válaszolóval, próbálj meg eleinte sulis témákról beszélni vele
2017. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!