Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mikor és hogyan alakult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor és hogyan alakult ki az első tiniszerelmetek (ha volt) és komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Különféle tapasztalatokat szívesen fogadok

És kérlek ha lehet minél bővebben fogalmazzátok meg az akkor/most átélt érzelmeiteket

Köszönööm :*


2017. okt. 7. 17:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Passzolom, én csak éltem az életem, soha nem kerestem a " szerelmet " ismerkedtem és ennyi, majd jött az igazi, nem kell sietni. Amugy meg ilyen csak " tetszik kategóriák voltak "
2017. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég volt egy kapcsolatom. Egy új fiú jött az osztályba. Első látásra beleszerettem. Először nem tudtam hogy tetszem-e neki. Elkezdett bókolni meg szépeket mondott. Meg egyre jobban kezdett felém jeleket adni, kedves volt. Aztán messengeren megírta hogy régóta szerelmes belém és szeretne velem járni. Aztán minden jó volt boldog voltam. De aztán elkezdett féltékeny lenni meg minden apró dologért megsértődött. Aztán több héttel ez után kiderült hogy egész végig csak becsapott. Nagyon szomorú voltam. És az a baj hogy nem hagy békén úgy viselkedik mintha még mindig tetszenék neki.
2017. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gerbera szirmocska válasza:
nekem az első szerelmem is komolyabbra sikeredik éppen :D egy buliban találkoztunk abszolút véletlen szerűen, utána 1-2 hónappal össze is jöttünk, azóta több mint 5 hónapja vagyunk együtt. 16/L, a barátom pedig 19
2017. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első szerelem nemrég következett be. Kilencedikben lettük osztálytársak a fiúval, de csak elvoltunk egymás mellett. Amikor megismertük egymást mindkettőnk többet kezdett érezni és aztán 3 hónap alakulgatás után jöttünk össze. Most vagyunk együtt több mint fél éve. Hát tapasztalataim... Egyrészt ez az osztálytárssal járás. Szerintem csak akkor jöjjél össze osztálytárssal ha komolyak az érzelmeid és hosszútávra tudod elképzelni a kapcsolatot. Ha ezek megvannak akkor nincs sok akadály. És nagyon jó érzés az egész. Folyton rá gondolsz, ha vele vagy azt érzed hogy minden teljes, egy kisebb érintésétől is képes egy egész hullám végigmenni a testeden...

Remélem segítettem! :)

16/L, barátom 16/F

2017. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!