Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki vagy csak joba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak joba akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyomba. Nagyon tetszik nekem. Osztálykiránduláson egyfolytaba piszkalt hogy milyen aranyos kis labam van, meg mindig kikötötte a cipöfüzömet. A legjobb baratommal aludt egy szobaba igy a közelebe tudtam lenni. Estenkent mikor at mentünk az ö szobajukba, es mar akartam ülni a haverom agyara azt mondta hogy üljek oda hozza mert ott mar alig van hely. Ha a baratnöm akart leülni az agyara akkor kiakadt es mondta hogy üljön at. Mar en is elakartam ülni mire azt mondta hogy en nyugodtan ülhetek ott. Mikor lekapcsoltuk a lampat es csak egy telefonal vilagitotunk, fogta a labam es betakarta majd elkezdte az ö labaval simogatni. Ez 4 napon at igy ment.

Van egy zene amit szinte minden nap meghallgatam vagy 10-szer es megkerdzete hogy miert, elmondtam hogy ez a kedvenc zenem mire masnap bealitotta csengöhangnak. Ezt egy baratom meselte de nem hittem el, de mikor mellete ültem es felgivta az egyik baratja akkor bizonyosodot be hogy tenyleg az a csengöhangja.

Nagyon sokszor az arcom elé szoktam rakni a pulcsim vagy a polom es ö mindig leutanzott.

Olyan dolgokat vesz rajtam eszre amit mas fiuk nem vesznek eszre mint peldaul a körömlakom szine vagy hogy mad fülbevalom van stb...

Amikor az osztalykirandulason ugymondvan besertödtem ra mert az ikertesom (akinek baratja van) egyfolytaba nala volt. Együtt telefonoztak stb...

Nagyon feltekeny voltam igy kimentem a szobajukbol mire 1 perc eltelte utan ram irt hogy hol vagyok. Aztan oda jött hozzam a mi szobankba hogy nem-e akarok at menni hozzajuk hogy ne unatkozzak. Aztan megkerdezte hogy mibajom van. De nem mondhatam azt hogy feltekeny vagyok ra meg a tesomra. Ö azt hitte hogy azert haragszok mert csinalt rolam rengeteg hülye kepet, felajanlotta hogy kitörli csak ne legyek szomoru majd jött a tesom es elrangatta (szó szerint). Azon az esten elmondta hogy a tesom nagyon lefarasztotta es hogy engem jobban bir mert cuki vagyok. Probaltam kideriteni hogy tetszek-e neki. Ha elhuztam a labamat vagy ki vettem a takarojabol fogta es vissza huzta a labamat illetve betakarta.

Nagyon tetszik nekem es mar rengeteg ember rank irt hogy jarunk-e vagy van e valami köztünk. Persze en egyböl letagadtam es o is igy tett. Van egy osztaly csoportunk es beküldött veletlen egy kepet rolam ahol egy szivecskevel keretezett be.

A telefonjaban lattam hogy ir egy par lanyal szivet nem csak velem. Nagyon ketelkedem hogy tetszek neki. Mert ö barkit megkaphatna (nem csak az osztalyunkbol).

Nekem ö nem a kinézetéért tetszik hanem azert mert hogy ha csak ketten vagyunk nagyon figyelmes,vicces,kedves es aranyos is.

Nem szeretnek olyan kommentarokat hogy " jaj ezt csak azert irod mert akarsz egy cuki kis pillanatott".

Tenyleg nemtudom hogy mit akar tölem es hogy mit miert csinal vagy mi jelentlsege van.

Ilyen tetszes ügyekbe vilag eletembe rosz voltam ugyhogy kernem hogy segitsetek.


Ui.: Bocsanat ha van hiba ,de mar nem tudok olyan jol magyarul miota elköltöztünk.



2017. okt. 7. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem vagy neki közömbös.Próbálj te is alkalmazkodni egy kicsit hozzá és ebből lesz valami.
2017. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Több valasznak nagyon örülnek
2017. okt. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!