Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, higy észreveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, higy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés lehet a gyakorikérdéseken, de az enyém egy picit más. Szóval van egy osztálytársam, aki elég régóta tetszik, de nem tudom, hogy hogyan jelthetném fel az érdeklődését irántam. Jó barátok vagyunk, tavaly nyáron úgy éreutem talán lehet is valami, de már nem is beszélünk mostanában. Úgyhogy elég bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. Ja és ha ez még nem lenne elég, a legjobb barátnőmnek us tetszik. Ezt pár nappal azután mondta meg, hogy én elmondtam neki, hogy nekem tetszik az az osztálytársam.... szóval ja. És tavaly télen a fiúnak még egy másik osutálytársam tetszett. De azóta már nem. Ezért nem tudom, hogy irántam érez-e valamit. Mit kéne csinálnom ezzel az egésszel???? Aki ezt elolvassa úgy érezheti mintha egy brazil szappanoperát nézne. XD

2017. okt. 8. 00:23
 1/3 anonim válasza:

Hát, elôször is: A LEGJOBB barátnôddel semmikeppen se vesszél össze egy fiú miatt.

A fiúval meg beszélgess,nézd, de ne olyan nagyon bámulóan, mert az már zavarhatja.Mosolyogj rá, esetleg kezdeményezzél beszélgetést, nem muszály elôbe, akár interneten. Érdeklôdj vmi iránt amit ô szeret, vagy róla valamit amiben nem vagy biztos:)

Remélem segíthettem. De azErt megkérdezem: Hány évesek vagytok? :)

2017. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elôzô vagyok 13/L amúgy
2017. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. 14/l
2017. okt. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!